Dodaj do ulubionych

sandały bartek

12.03.07, 14:24
W sobotę kupiłam małej wiosenny bartki, sandałów były tylko 2 kolory z
zeszłorocznej kolekcji.
Jesli ktos zobaczy,ze już sąsmileto prosze dajcie znaćsmile
Dzięki.
Obserwuj wątek
    • monix123 Re: sandały bartek 14.03.07, 14:52
      Czy są już sandały w Bartku??? Może ktos wie???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka