monix123 12.03.07, 14:24 W sobotę kupiłam małej wiosenny bartki, sandałów były tylko 2 kolory z zeszłorocznej kolekcji. Jesli ktos zobaczy,ze już sąto prosze dajcie znać Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
monix123 Re: sandały bartek 14.03.07, 14:52 Czy są już sandały w Bartku??? Może ktos wie??? Odpowiedz Link Zgłoś