Dodaj do ulubionych

Chiccco Vector

30.06.07, 18:51
Proszę o opinie na temat fotelika 9-18 Chiccco Vector. Nie wiem czy mam go
kupić. Słyszłam różne opinie i sama nie wiem. Prosze o pomoc.
Obserwuj wątek
    • marta.29 Re: Chiccco Vector 30.06.07, 20:42
      Bardzo dobry fotelik,super się rozkłada do pozycji spania,szerokie
      siedzisko,solidne wykonanie.
      Jedynie przy regulacji pasów troszkę trzeba się namęczyć, ja wtedy proszę o
      pomoc męża, ale tego się często nie robi.
    • agamamaani Re: Chiccco Vector 30.06.07, 21:37
      ja mam go w "spadku" ale bym go pewnie nie kupiła teraz.. małą ma ochronę boczną
      na główkę
      • anella Re: Chiccco Vector 30.06.07, 22:17
        Mamy ten fotelik,duzy plus ze mozna go montowac przodem lub tylem do kierunku
        jazdy,bardzo dobrze sie rozklada do pozycji lezacej.Wygodny i solidny.Nie ma mu
        co zarzucić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka