konstancja322 30.06.07, 18:51 Proszę o opinie na temat fotelika 9-18 Chiccco Vector. Nie wiem czy mam go kupić. Słyszłam różne opinie i sama nie wiem. Prosze o pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marta.29 Re: Chiccco Vector 30.06.07, 20:42 Bardzo dobry fotelik,super się rozkłada do pozycji spania,szerokie siedzisko,solidne wykonanie. Jedynie przy regulacji pasów troszkę trzeba się namęczyć, ja wtedy proszę o pomoc męża, ale tego się często nie robi. Odpowiedz Link Zgłoś
agamamaani Re: Chiccco Vector 30.06.07, 21:37 ja mam go w "spadku" ale bym go pewnie nie kupiła teraz.. małą ma ochronę boczną na główkę Odpowiedz Link Zgłoś
anella Re: Chiccco Vector 30.06.07, 22:17 Mamy ten fotelik,duzy plus ze mozna go montowac przodem lub tylem do kierunku jazdy,bardzo dobrze sie rozklada do pozycji lezacej.Wygodny i solidny.Nie ma mu co zarzucić. Odpowiedz Link Zgłoś