Dodaj do ulubionych

geox respira czy nadają się na zimę

18.09.07, 21:48
dziśkupiłam - mogę wymienić na jakieś inne do piątku.
zastanawiam się jak się sprawdzają.
czy to trwałe butki
no i czy w zimędziecku będzie w nich i grubej skarpecie ciepło w
nóżkę, bo nie mają żadnego "futerka".
pani w sklepie mówiła, żew będzie ok, bo mają dobrą membranę.


ten typ mam
www.allegro.pl/item245712942_zimowe_buciki_geox.html
Obserwuj wątek
    • dzidzia_ch Re: geox respira czy nadają się na zimę 18.09.07, 21:57
      katka a gdzie kupilas?
      no i gdzie mozna kupic i wymienic butki?
      moja ola zle znosi wizyty w galeriach i chyba bede musiala kupic
      buty i przymierzyc jej w domciu sad!
      • czarna_maruda Dzidzia 18.09.07, 22:12
        gratulacje wink
      • katka761 Re: geox respira czy nadają się na zimę 18.09.07, 22:13
        dzidziu kupiłam na zwierzynieckiej - to ten sklep o który już
        wcześniej pytałam. tam mają antylopy, mrugały, vigami i jeszcze
        cosik. no i na samym końcu wpadły mi w ślipia geoxiki.


        a myślisz, że nadają się na zimę??????
        • dzidzia_ch Re: geox respira czy nadają się na zimę 19.09.07, 09:25
          magia jak rozumiem gratulujesze mi nowej sygnaturki a nie tego ze
          Ola nie chce przymierzyc butow w sklepie smile)))?
          Katko jak bedzie taka zima jak w zeszlym roku to napewno beda ok
          przy wiekszych mrozach to nie wiem czy nie bedzie synkowi w nich
          zimno
    • nathalka2 Re: geox respira czy nadają się na zimę 19.09.07, 10:06
      Goraco polecam.
      Mielismy takie buty na 2 kolejne zimy (udalo sie kupic takie same
      rok pozniej). Sprawdzily sie doskonale - stopa nie byla ani razu
      zimna, mimo, ze synek nosil tylko rajstopy. Nie moczyla sie (ani z
      zewnatrz, ani z wewnatrz).

      Teraz tez szukam geoxow.
      • katka761 Re: Natalka 19.09.07, 10:14
        a czy któraś z tych zim była mroźna i śnieżna?????
        • nathalka2 Re: Natalka 20.09.07, 11:38
          Byly to 2 ostatnie zimy - czyli troche dni mokrych, troche duzego
          mrozu!
          Dodatkowo maly chodzil w tych butach w gorach, gdzie sniegu i
          nizszych temperatur bylo sporo!
    • kada111 Re: pytanie do katki 19.09.07, 11:58
      A ile kosztowały?
      W Bartku sprzedają Geoxy za ok.230zł. Ciekawa jestem ile kosztują na
      zwierzynieckiej?
    • kada111 Re: geox respira czy nadają się na zimę 19.09.07, 12:05
      Moja córka przechodziła 2 lata w butkach nieociepalnych ecco. Siostrzeniec miał
      w tym samym czasie Geoxy respira. Różnica jest taka, że ecco szybciej wypłowiały
      i przepuszczały wilgoć a geoxy były zawsze suche. Dodaję, że buty testowaliśmy w
      wysokich górach.
      W tym roku też poluję na geoxy ale szukam okazji cenowej.
      • katka761 Re: kada 19.09.07, 12:11
        dawałam 169zł

        ale to chyba zeszłoroczna kolekcja - to dla mnie akurat nie ma
        znaczenia, bo spodobałą mi się kolorystyka.
      • katka761 Re: KADA 19.09.07, 12:12
        czyli geoxy takie jak ja opisałam nadawałyby się na mrozy i śnieg?
        • kada111 Re: KADA 19.09.07, 14:43
          na pewno w siarczyste mrozy potrzebna będzie gruba skarpeta.Jeszcze tylko dodam,
          że przereklamowane Bartki z Sympateksem też nie są jakoś super ocieplane.
    • katka761 Re: geox respira czy nadają się na zimę 19.09.07, 20:52
      zastanawia mnie jeszcze data bita na pudełku - 20070528 - co ona
      oznacza???????/
      • dzidzia_ch Re: geox respira czy nadają się na zimę 19.09.07, 21:14
        katka to moze powinnas pomyslec o cieplutkich skarpetkach z reimy
        nawet w nieocieplanych butkach jest w nich sucho i cieplo - uwierz
        najwiekszemu zmarzluchowi swiata smile!
        www.reima.com/en/products/product399.aspx#
        kosztuja cos okolo 49zl
        • katka761 Re: geox respira czy nadają się na zimę 19.09.07, 21:45
          Dzidzia słonko - a gdzie takowe można naybć??????????

          tak dziś z małżem dyskutowaliśy czy są takie skarpeciochy dla
          maluchów.
          • dzidzia_ch Re: geox respira czy nadają się na zimę 20.09.07, 08:54
            spytaj olaj moze ona ma w swoim skepiku
            a telfonik dawaj - moze sie przyda smile!
    • katka761 Re: Dzidzia!!!!!!!!!!! 19.09.07, 21:46
      jak cuś to gadaj podam Ci numer do tego sklepu na zwierzynieckiej -
      terazki mnie oświetliło, że mam
    • baziaczek Re: geox respira czy nadają się na zimę 19.09.07, 23:46

      A ja sie podłączę pod temat geoxów - czy miał ktoś ten model:
      lust-auf-schuhe.de/shop/__B7322J%20C0948__38310-0372_03.02.html
      Czy to jest tegoroczna kolekcja, bo nie widzę jej w katalogu?
      I w końcu czy nadają się na zimę (+ oczywiscie ciepłe skarpety)?
    • katka761 Re: dzidzia telefon 20.09.07, 18:07
      4310329 lub 6343321
      • foerster Geox jest zajefajny 21.09.07, 14:50
        POlecam, polecam, polecam. Dla facetow i dzieciakow, bo niestety
        modele damskie nie naleza do udanych, chyba, ze ktos lubi sportowy
        styl. Zgodnie z ich haslem, noga sie w tych butach nie poci,
        oddycha, mimo tych dziurek na podeszwie woda nie dostaje sie do
        buta wink) Na zimy jakie teraz mamy powinno byc oki, chociaz trzeba
        brac poprawke ze wlosi (producent butkow) nie majac zim takich jak
        to drzewiej w Polsce bywalo, moga nie brac pod uwage -15 stopniowego
        mrozu wink)
        Ale naprawde nie ma co sie zastanawiac. Moj maz i moja corka chodza
        tylko w geoxach smile
        • iwek33 Re: Geox jest zajefajny 21.09.07, 15:36
          A ja czytałam opinię kogoś ( chyba rok temu) że jednak przez te
          dziurki w podeszwie woda dostawała się do wewnątrz. Osobiście tego
          nie sprawdziłam, ( niestety Geoxy są za szerokie na stopy moich
          dzieci) ale pamiętam taki wątek. Może warto poszperać.
          • baziaczek Re: Geox jest zajefajny 22.09.07, 10:54
            Pytałam o to w sklepie, bo pamiętałam, że ktoś właśnie pisał o tej
            wodzie. Pani poinformowała mnie, że to nie kwestia samych tych
            dziurek, tylko widocznie w tej parze membrana była źle złożona,
            wtedy buty wymieniają na nowe albo zwracają pieniądze.
            • ewitek01 Re: Geox jest zajefajny 24.09.07, 21:07
              potwierdzam
              po roku uzytkowania buty zaczely chlonac wilgoc (nie mowiac juz o
              powodzi w butach po przejsciu tuz po deszczu); reklamowalam i
              otrzymalam zwrot gotowki;
    • pia_ Re: geox respira czy nadają się na zimę 24.09.07, 21:24
      Mieliśmy raz geoxy na zimę i u nas odpadają: mała miała cały czas
      lodowate stopy. Pytałam potem o to w sklepie i powiedziano mi, że
      buty z taką podeszwą nie nadają się dla dzieci mających problemy z
      krążeniem. Drugą niefajną rzeczą była bardzo śliska podeszwa, na
      nawet ciut oblodzonej powierzchni nogi się jej rozjeżdżały. Wielka
      szkoda, bo pomijając w/w mankamenty buciki były leciutkie, wygodne i
      niezniszczalne.
    • katka761 Re: geox respira czy nadają się na zimę 24.09.07, 22:20
      Pia - a to mnie zasmuciłaś - bo zostawiliśmy geoy. mam nadzieję, że
      młody nie bedzie sięw nich strasznie ślizgal
    • pade Re: geox respira czy nadają się na zimę 24.09.07, 22:40
      Mój syn czwartą zimę będzie śmigał w geoxach i nie chce żadnych
      innych butówsmile Nosi je na cienką skarpetkę, no ale on nie ma
      kłopotów z krążeniemsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka