zdradzcie dziewczyny gdzie sie ubieracie(nie chodzi mi o
pomieszczenie

,mając w kieszeni no tak dajmy na to 500 zł wolicie
kupic jeden ,dwa ciuchy z droszego sklepu czy raczej kilka z
tanszego?
no i jakie firmy ubraniowe i obuwnicze lubicie.sledzicie nowe
kolekcje?taki mały ranking