11.01.08, 11:06
Poszukuję czarnych lub czekoladowych , takich które można by nosić
do sukienki czy spódnicy na pięciolatkę .
Kto widział? Kto wie ?
Obserwuj wątek
    • busy_bee Re: Leginsy 11.01.08, 11:50
      ma.malina napisała:

      > Poszukuję czarnych lub czekoladowych , takich które można by nosić
      > do sukienki czy spódnicy na pięciolatkę .
      > Kto widział? Kto wie ?

      Ja kupilam w TESCO z CHEROKEE. 2-pack: czarne + rozowe w biale
      serduszka (a tez potrzebowalam czarnych). Co prawda w Anglii, ale te
      kolekcje sa chyba podobne (np. swiateczna byla taka sama w UK co w
      PL).
    • pia_ Re: Leginsy 11.01.08, 12:32
      W Cubusie są na przecenie czekoladowe po 14,99 (największe 116),
      albo czarne, zakończone koronką od 122.
      Ja poszukuję czarnych legginsów w rozmiarze 104 lub 110, muszą być
      całkiem gładkie, bo to dla mojego siostrzeńca (do stroju
      karnawałowego). Jakby ktoś zobaczył gdzieś, to proszę o info (w
      Tesco te dwupaki z czarnymi i rózowymi legginsami zostały już tylko
      malutkie rozmiary).
      • biaemi Re: Leginsy 11.01.08, 16:32
        Widzialam w Zarze rozne kolory (niestety nie pamietam czy czarny
        tez - zapamietalam akurat granatowy) co prawda w Krakowie ale to nie
        ma chyba znaczenia. Byly przecenione - 14,99.
        • zar.hm w H&M 11.01.08, 16:45
          Widzialam czarne długie leginsy w H&M. Ale niepamietam czy
          kosztowały 19.90 czy 29.90zł.
          • kontaminacja Re: w H&M 11.01.08, 20:09
            29.90
            • aagulek czarne w Kappahlu 12.01.08, 22:38

              • zar.hm w zara 13.01.08, 09:49
                Wczoraj kupiłam w Zarze, Są po 19zł.długie i takie za kolanko z
                koronką. Super materiał(cienki i super rozciągliwy)Polecam!!!
    • ma.malina Re: Leginsy 13.01.08, 10:27
      Dzięki , już zakupiłam , w Zarze, faktycznie fajne.Kupiłam tam też
      śliczny krótki wiosenny płaszczyk przeceniony ze 179 na 89.

      Pia - nie wiem czy by cię akurat takie interesowały , ale widziałam
      w Magnoli w Gattcie rajtuzy czarne bez stópek nazwane Kalesony
      Boys wink Niestety chodziłam w takim stresie po Magnoli ( 4 dni po
      terminie) że nie zwróciłam uwagi na rozmiary.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka