ma.malina 11.01.08, 11:06 Poszukuję czarnych lub czekoladowych , takich które można by nosić do sukienki czy spódnicy na pięciolatkę . Kto widział? Kto wie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
busy_bee Re: Leginsy 11.01.08, 11:50 ma.malina napisała: > Poszukuję czarnych lub czekoladowych , takich które można by nosić > do sukienki czy spódnicy na pięciolatkę . > Kto widział? Kto wie ? Ja kupilam w TESCO z CHEROKEE. 2-pack: czarne + rozowe w biale serduszka (a tez potrzebowalam czarnych). Co prawda w Anglii, ale te kolekcje sa chyba podobne (np. swiateczna byla taka sama w UK co w PL). Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: Leginsy 11.01.08, 12:32 W Cubusie są na przecenie czekoladowe po 14,99 (największe 116), albo czarne, zakończone koronką od 122. Ja poszukuję czarnych legginsów w rozmiarze 104 lub 110, muszą być całkiem gładkie, bo to dla mojego siostrzeńca (do stroju karnawałowego). Jakby ktoś zobaczył gdzieś, to proszę o info (w Tesco te dwupaki z czarnymi i rózowymi legginsami zostały już tylko malutkie rozmiary). Odpowiedz Link Zgłoś
biaemi Re: Leginsy 11.01.08, 16:32 Widzialam w Zarze rozne kolory (niestety nie pamietam czy czarny tez - zapamietalam akurat granatowy) co prawda w Krakowie ale to nie ma chyba znaczenia. Byly przecenione - 14,99. Odpowiedz Link Zgłoś
zar.hm w H&M 11.01.08, 16:45 Widzialam czarne długie leginsy w H&M. Ale niepamietam czy kosztowały 19.90 czy 29.90zł. Odpowiedz Link Zgłoś
zar.hm w zara 13.01.08, 09:49 Wczoraj kupiłam w Zarze, Są po 19zł.długie i takie za kolanko z koronką. Super materiał(cienki i super rozciągliwy)Polecam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ma.malina Re: Leginsy 13.01.08, 10:27 Dzięki , już zakupiłam , w Zarze, faktycznie fajne.Kupiłam tam też śliczny krótki wiosenny płaszczyk przeceniony ze 179 na 89. Pia - nie wiem czy by cię akurat takie interesowały , ale widziałam w Magnoli w Gattcie rajtuzy czarne bez stópek nazwane Kalesony Boys Niestety chodziłam w takim stresie po Magnoli ( 4 dni po terminie) że nie zwróciłam uwagi na rozmiary. Odpowiedz Link Zgłoś