Czy mogłybyście dokładnie objaśnić mi o co chodzi z tym dniem
Glamour? Wiem, ze żeby dostać zniżkę 12 kwietnia trzeba mieć kartę
Master Card. Gdzie tę kartę się wyrabia? Czy to jest karta płatnicza
czy kredytowa? Czy tą kartą trzeba płacić 12 kwietnia? Trzeba mieć
do tego jakiś kupon?
Wytłumaczcie mi wszystko łopatologicznie