Dodaj do ulubionych

Pytanie o Glamour

13.03.08, 11:39
Czy mogłybyście dokładnie objaśnić mi o co chodzi z tym dniem
Glamour? Wiem, ze żeby dostać zniżkę 12 kwietnia trzeba mieć kartę
Master Card. Gdzie tę kartę się wyrabia? Czy to jest karta płatnicza
czy kredytowa? Czy tą kartą trzeba płacić 12 kwietnia? Trzeba mieć
do tego jakiś kupon?
Wytłumaczcie mi wszystko łopatologiczniesmile
Obserwuj wątek
    • pia_ Re: Pytanie o Glamour 13.03.08, 11:43
      A kto napisał, że trzeba mieć kartę Master Card? Aby wiąć udział w
      losowaniu nagród, to trzeba posługiwać się przy zakupach tego dnia
      kartą Master Card. Wszystkiego dowiesz się za kilka dni, ponoć 20
      kwietnia będzie nowy Glamour w koskach, a do tego czasu i tak nikt
      Ci nic pewnego nie napisze - no chyba, że pracuje w Glamourze wink
    • pade Re: Pytanie o Glamour 13.03.08, 11:48
      czyli wystarczy sama karta? tak jak w avanti kupony?

      to świetniesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka