Dziewczyny, ponieważ stale coś sie zmienia w przepisach chciałam Was
zapytać czy urodzenie dziecka podczas trwania zwolnienia lek. czyli
przed terminem automatycznie przerywa L4 i zaczyna sie urlop
macierzynski? Czy taki urlop zacznie sie liczyć dopiero po
zakonczeniu L4?
Dostałam zwolnienie do 20 stycznia, z duzym prawdopodobienstwem
urodze wczesniej.Było by pięknie zyskać kilka dni wiecej na bycie z
dzieckiem