Dodaj do ulubionych

Pytanie ws. prokuratury

14.02.14, 18:45
ponieważ jestem zielony w prawie mam następujące pytanie

jeśli prokuratura po przesłaniu do niej pewnych informacji za pomocą korespondencji złożyłają ją (tę korespondencję z informacjami) w biurze prokuratrora do akt nadając jej numer, ale bez dalszego biegu, to czy po jakimś czasie może z tych akt skorzystać np. wszczynając śledztwo lub cokolwiek innego ?

dzięki z góry za wszelkie info i pozdrawiam !
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka