mewka74
09.11.04, 12:39
jestem juz drugi rok na wychowawczym za ktory otrzymuje zasilek wychowawczy i
rodzinny. w marcu urodze drugie dziecko. za ktore 6 miesiecy wylicza mi
zasilek maciezynski sprzed 1 czy 2 porodu?
p.s. jestem zatrudniona na czas nieokreslony.