mieszkowamama
07.08.06, 17:37
Mamy ziemię. Właścicielami są mój ojciec, siostra moja i ja. Ojciec ożenił się
ponownie po śmierci mojej mamy. Przed śmiercią mamy ziemia należała do ojca i
mamy. Czy, w przypadku urodzenia się moejmu ojcu dziecka z drugą żoną, dziecku
też należy się udział w ewentualnym spadku czy w przypadku sprzedaży ziemi?