Dodaj do ulubionych

płatnośći w budżetówce

07.08.06, 23:30
czy może ktoś z was wie jak są wyplacane dodatki w słuzbach mundurowych - np
za tzw "brak mieszkania". pracownik dostaje, dziecko jeśli jest zameldowane
tam gdzie i ojciec też? a co z matką dziecka mieszkająca razem zameldowaną w
innym miejscu, , rodzice nie pozostaja w związku małżeńskim? czy to, że nie
jesteśmy małzęństwem ma znaczenie?

i drugie pytanie: czy we wszystkich przedszkolach są takie same mniej więćej
dodatki? te "trzynastki i inne urlopowe" czy przedszkole niepubliczne nie
wypłaca takich świadczeń?
Obserwuj wątek
    • kaka73 Re: płatnośći w budżetówce 08.08.06, 09:52
      Co do 2 części pytania to w państwowym przedszkolu muszą się stosować odo
      ustawy o dodatkowym wynagrdzeniu rocznym i muszą tworzyć ZFŚS, natomiast
      przedszkole prywatne to całkiem inna bajka - nie ma tam 13 i innych dodatków
      (chyba, że masz super pracodawcę i Wa da. Prywatne przedszkole prowadzi osoba,
      która może mieć zarejestrowaną normalnie działalnosc gospodarczą.
      • kubona Re: płatnośći w budżetówce 08.08.06, 10:57
        w nazwie to jest przedszkole niepubliczne z oddziałem żłobkowym to ono jest
        prywatne? czy jednak państwowe? bo ja głupia jestem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka