kubona
07.08.06, 23:30
czy może ktoś z was wie jak są wyplacane dodatki w słuzbach mundurowych - np
za tzw "brak mieszkania". pracownik dostaje, dziecko jeśli jest zameldowane
tam gdzie i ojciec też? a co z matką dziecka mieszkająca razem zameldowaną w
innym miejscu, , rodzice nie pozostaja w związku małżeńskim? czy to, że nie
jesteśmy małzęństwem ma znaczenie?
i drugie pytanie: czy we wszystkich przedszkolach są takie same mniej więćej
dodatki? te "trzynastki i inne urlopowe" czy przedszkole niepubliczne nie
wypłaca takich świadczeń?