Dodaj do ulubionych

podatek od spadku

IP: *.* 05.01.03, 22:27
mam pytanie do mam prawniczek czy podatek od spadku którym są akcje płaci się od ich wartości nominalnej czy rynkowej?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka