Gość: Basia72 IP: *.* 05.01.03, 22:27 mam pytanie do mam prawniczek czy podatek od spadku którym są akcje płaci się od ich wartości nominalnej czy rynkowej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj