urszulka-j
07.01.07, 18:19
Witam! Planujemy dzidziusia. W związku z tym mam pytanie.Mam umowę na pół
etatu. Zarabiam o wiele więcej niż wynika z umowy, ale oficjalnie dostaje
ponad 300 zł. Od 1 stycznia dostalam umowe na caly etat- tez przy najniższym
wynagrodzeniu. Czy w związku z tym otrzymam zasiłek macierzyński i w jakiej
wysokości? Czy może lepiej zaczekać jeszcze kilka miesięcy z ciążą? Czy ktoś
wie jak to wygląda od strony finansowej?