mam pewien problem. jestem w 8 tygodniu ciąży. pracuję na stanowisku
kierowniczym i mam już podpisany zakres obowiązków, ale dzisiaj dostałam nowy
zakres obowiązków. jak go przeczytałam to opadło mi wszystko co tylko mogło,
poza ciśnieniem, które wzrosło

jednym słowem, jak to podpiszę to jest to
równoznaczne ze stryczkiem, jest skrajnie niekorzystne dla mnie.
moje pytanie brzmi, czy jeżeli tego nie podpiszę to pracodawca może mnie
zwolnić? pracuję od listopada 2005, od stycznia 2006 mam umowę na czas
nieokreślony. jutro idę z tym do PIP'u ale może ktoś mnie uspokoi na forum.
za wszystkie odpowiedzi dziękuję.