urszulka_r
29.03.10, 10:48
Czesc dziewczyny!
Pewnie zanim dostane jakas rade, to najpierw zostane
porzadnie "zjechana", ale coz...
Jestem w 22 tygodniu ciazy.
Wczoraj szlam po bardzo nierwonym chodniku, skrecilam kostke i sie
przewrocilam. Troche zranilam palca tak, ze leciala krew. Tyle sie
mowi, zeby nie grzebac w ziemi bez rekawiczek, bedac w ciazy. I tak
sobie mysle, czy cos moze sie stac? Czy ten brud z ziemi moze sie
dostac do krwiobiegu i uszkodzic plod?
Uwierzcie mi, ja nie schizuje. Uznaje zasade "nie dajmy sie
zwariowac". Jednak wtej kwestii chcialabym uslyszec, co Wy na ten
temat myslicie.
Dziekuje