Dodaj do ulubionych

wysoka ilosc leukocytow w moczu?????

28.05.04, 11:56
hej mam pytanie, dzis odebralam wyniki moczu i mam 100 jakis jednostek
leukocytow, a norama to brak calkowity ich w moczu, co to oznacza???? czy to
zagraza dzidzi, jestem w 29 tyg.??? pomozcie????!
Obserwuj wątek
    • verla Re: wysoka ilosc leukocytow w moczu????? 28.05.04, 12:17
      cześć,
      podwyższony poziom leukocytów świadczy o jakimś stanie zapalnym ( choć to
      stanowczo za poważne określenie ) np: w układzie moczowym czy rozrodczym. A to
      u kobiet w ciąży standard. Nie denerwuj się bo dziecku to nie zagraża ale
      oczywiście powinnaś to skonsultowac ze swoim lekarzem.Zwłaszcza żeby nic
      poważnego z tego nie było potem.
      pozdrawiam
      Verla ( 17 tc)
      • matizka Re: wysoka ilosc leukocytow w moczu????? 28.05.04, 12:47
        potwierdzam powyższe i choć to powyżej normy to jeszcze nie jest dużo.

        Ale idź do lekarza - nieleczone infekcje bakteryjne mogą prowadzić do
        wcześniejszego porodu - a leczone mogą być bezpiecznie w ciąży (ja też miałam
        od mniej więcej tego okresu podobne problemy, a teraz 38 tydz. i czekam porodu
        jak kania dżdżu.)

        M.
    • annjan bakteriologia 28.05.04, 13:02
      ja bym natychmiast poszła na posiew bakteriologiczny z szyjki macicy i do
      lekarza. Zapalenia bakteryjne wstępujące mogą spowodować w każdym tygodniu
      ciąży obumarcie ciąży ( przeszłam to sama w 24 tyg.)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka