agawa22
07.09.12, 10:51
Dziewczyny, dzisiaj się załamałam, biorę tabletki triquilar, trójfazowe i właśnie się dowiedzialam że jestem w ciąży! Jestem w szoku , mamy już troje dzieci nie planowaliśmy czwartego,
Dla niedowiarków, nie zapomniałam żadnej tabletki, nie wymiotowałam, nie miałam rozwolnienia itp.
Jestem zła , bo jeszcze jak karmiłam piersią to po prostu uważałam, stosowaliśmy prezerwatywę i jakoś to było bardziej skuteczne. Tabletki miały być takie super bezpieczne. kochaliśmy się w sumie z mężem tylko do 11dc, bo potem mąż wyjechał, owu przy normalnych cyklach miałam zazwyczaj 18 dc, ale teraz to już nic nie wiem.
Jestem załąmana, nie wyobrażam sobie siebie znowu z brzuchem no i potem kolejne dziecko...no nic muszę się jokoś oswoić