agem
30.09.04, 16:35
Niedługo zostanę mamą po raz drugi, moja córka będzie miala wtedy blisko 5
lat. Jest jedynaczką kochaną i rozpieszczaną ze wszystkich sił, po pracy
oboje z mężem poświęcamy jej cały czas i energię.Trochę się boję, że poczuje
się odrzucona. Napiszcie jeśli macie doświadczenie lub pomysły. Agata.