Dodaj do ulubionych

CO ROBIĆ????

21.01.05, 19:05
Kochane pomóżcie,

Biorę Fenoterol z powodu zagrażającego porodu przedwczesnego, jestem w 34 tc.
i nie jestem pewna czy wziełam tabletkę o 18 jak dzwonił budzik, czy ktoś był
w takiej sytuacji i co robić, brać na wszelki wypadek czy czekać do 24 bo
wtedy biorę następną?
Obserwuj wątek
    • muchomorek10 Re: CO ROBIĆ???? 21.01.05, 19:15
      To zalezy jak długo juz bierzesz ten Fenoterol. Jak od wczoraj to spokojnie,
      masz dopiero godzinę poślizgu, myśle ze mozesz zazyć teraz tabletke, zreszta to
      nie jest przeciez antybiotyk. Chodzi o to ze Fenoterol działa przez 6 godzin,
      dlatego co tyle trzeba go zazywać. Jeżeli natomiast bierzesz juz dłuzszy okres
      czasu to tym bardziej nie ma sie czym stresowac. Ja też brałam Fenoterol i
      niestety ale też mi się zdażyło zapomnieć wziąć tabletki o danej godzinie. Ale
      spokojnie, jak nie weźmiesz jednej to nic sie nie stanie. Organizam juz i tak
      jest przyzwyczajony do tego leku, a to ze raz nie weźmiesz nie przyspieszy
      porodu. Odstawiłam Fenoterol 2 tygodnie temu a moj organizm dalej nie moze sie
      przestawić na skurcze, a to juz 39tc sad Także proponuje nie panikować smile
    • martaglowacka Re: CO ROBIĆ???? 21.01.05, 19:16
      A nie uda Ci się jakoś policzyć?? Kiedy zaczęłaś opakowanie itd...??
      Inaczej niestety nie umiem pomóc.
      Pozdrawiam
      Marta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka