hop_angel
21.01.05, 19:05
Kochane pomóżcie,
Biorę Fenoterol z powodu zagrażającego porodu przedwczesnego, jestem w 34 tc.
i nie jestem pewna czy wziełam tabletkę o 18 jak dzwonił budzik, czy ktoś był
w takiej sytuacji i co robić, brać na wszelki wypadek czy czekać do 24 bo
wtedy biorę następną?