Przeczytałam, że do szkoły rodzenia uczęszczałaś w szpitalu Bielańskim. Może
wiesz jak wygląda kwestia otwarcia skrzydła kliniki ginekologii i położnictwa
przy tym szpitalu? Już tak otwierają od początku roku i otworzyc nie mogą, a
chciałabym tam rodzic

Dzięki za info.