09.03.05, 13:54
Przeczytałam, że do szkoły rodzenia uczęszczałaś w szpitalu Bielańskim. Może
wiesz jak wygląda kwestia otwarcia skrzydła kliniki ginekologii i położnictwa
przy tym szpitalu? Już tak otwierają od początku roku i otworzyc nie mogą, a
chciałabym tam rodzic smile
Dzięki za info.
Obserwuj wątek
    • kara13 Re: Do Kary13 09.03.05, 16:26
      Niestety nadal nie ma pewności na 100%. Nawet sama położna nie mogła nam tego
      zagwarantować. Zobaczymy pod koniec marca - ale teraz już jest chyba naprawde
      blisko otwarcia.
      • agata_labedz Re: Do Kary13 09.03.05, 16:31
        Kurcze- moja ginekolożka będzie uchwytna tylko tam (nie chcę oddawac się w obce
        ręce), a martwię się, że mój maluszek nie będzie czekał... Jakbyś czegoś się
        dowiedziała, daj proszę znac.

        Pozdrawiam cieplutko,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka