Dodaj do ulubionych

USG połówkowe

19.04.05, 11:38
czy badanie USG połówkowe w 23 t c to nie za pożno???
Obserwuj wątek
    • bafilek Re: USG połówkowe 19.04.05, 12:03
      Nie, ale to ostatni dzwonek, bo kiedy dzidzia zaczyna nabierać tłuszczyku,
      lekarzowi trudniej jest dokładnie ocenić serce i inne organy.
    • ulesia Re: USG połówkowe 19.04.05, 12:32
      Mnie moja lekarz skierowała za 3 tygodnie około na usg czyli będzie to mój 22
      tydzień i 6 dzień, więc myślę że nie za późno.
      • sasza71 Re: USG połówkowe 19.04.05, 12:39
        juz gdzies o tym pisalam-wejdz sobie na strone www.echo.pron.pl/
        zawarte tam informacje wiele mi uporzadkowaly w mysleniu o USG prenatalnym,a
        pani dr Wloch jest jedna z najlepszych specjalistow w tej dziedzinie w kraju.
        pozdrawiam
    • agutek76 Re: USG połówkowe 19.04.05, 12:58
      ja bede miala tez usg w 22- 23 tyg tak robia u mnie w przychodni
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka