niusiasz 19.04.05, 11:38 czy badanie USG połówkowe w 23 t c to nie za pożno??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bafilek Re: USG połówkowe 19.04.05, 12:03 Nie, ale to ostatni dzwonek, bo kiedy dzidzia zaczyna nabierać tłuszczyku, lekarzowi trudniej jest dokładnie ocenić serce i inne organy. Odpowiedz Link Zgłoś
ulesia Re: USG połówkowe 19.04.05, 12:32 Mnie moja lekarz skierowała za 3 tygodnie około na usg czyli będzie to mój 22 tydzień i 6 dzień, więc myślę że nie za późno. Odpowiedz Link Zgłoś
sasza71 Re: USG połówkowe 19.04.05, 12:39 juz gdzies o tym pisalam-wejdz sobie na strone www.echo.pron.pl/ zawarte tam informacje wiele mi uporzadkowaly w mysleniu o USG prenatalnym,a pani dr Wloch jest jedna z najlepszych specjalistow w tej dziedzinie w kraju. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
agutek76 Re: USG połówkowe 19.04.05, 12:58 ja bede miala tez usg w 22- 23 tyg tak robia u mnie w przychodni Odpowiedz Link Zgłoś