paycza Re: Palenie 06.09.05, 11:16 Witam! Jeśli nie bylaś w stanie zerwać z paleniem ze wzgledu na zdrowie swojego dziecka, to pomysl o sobie - dziecko urodzi sie na głodzie nikotynowym i bedzie plakać bez przerwy, bedziesz miala z nim mnóstwo klopotów, ciagłe choroby i wizyty w szpitalu (słabiutka odporność), wady serca itp. No i po co to wszystko? Nie lepiej w spokoju cieszyć się maleństwem? Ja sobie powiedzialam - wracam do palenia za rok, i pewnie tak bedzie. Pozdrawiam. Anka p.s. a bez paperosów czuje się o wiele lepiej... czasem tylko trochę mnie ciągnie, ale da się wytrzymać Odpowiedz Link Zgłoś
survvivve do nowinka1 06.09.05, 11:50 założycielka forum jest juz od dawna szczesliwą mama i jestem bardzo ciekawa co u niej Odpowiedz Link Zgłoś
survvivve do nowinka1 06.09.05, 11:51 założycielka wątku jest juz od dawna szczesliwą mamą i jestem bardzo ciekawa co u niej Odpowiedz Link Zgłoś