• paycza Re: Palenie 06.09.05, 11:16
      Witam!
      Jeśli nie bylaś w stanie zerwać z paleniem ze wzgledu na zdrowie swojego
      dziecka, to pomysl o sobie - dziecko urodzi sie na głodzie nikotynowym i bedzie
      plakać bez przerwy, bedziesz miala z nim mnóstwo klopotów, ciagłe choroby i
      wizyty w szpitalu (słabiutka odporność), wady serca itp. No i po co to
      wszystko? Nie lepiej w spokoju cieszyć się maleństwem? Ja sobie powiedzialam -
      wracam do palenia za rok, i pewnie tak bedzie. Pozdrawiam. Anka
      p.s. a bez paperosów czuje się o wiele lepiej... czasem tylko trochę mnie
      ciągnie, ale da się wytrzymaćsmile
      • survvivve do nowinka1 06.09.05, 11:50
        założycielka forum jest juz od dawna szczesliwą mama i jestem bardzo ciekawa co
        u niej
      • survvivve do nowinka1 06.09.05, 11:51
        założycielka wątku jest juz od dawna szczesliwą mamą i jestem bardzo ciekawa co
        u niej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka