kretoszczurek 19.05.05, 13:01 Zaczynam 23 tc, kolczyka wyjełam już jakiś czas temu pod naciskiem koleżanki, która twierdziła, że mi brzuch pęknie. Jak to jest naprawdę? Czy któraś się orientuje? Pozdrawiam Paulina i Kacperek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amelia42 Re: Kolczyk w pępku 19.05.05, 13:09 sama miałam kolczyk w pępku przed ciążą ale też wyjęłam bo skóra się przecież bardzo naciąga i po pierwsze jest to niewygodne, bo nic przyjemnego ciągle gdzieś tym haczyć a po drugie miałabym takie wrażenie, że skóra mi pęknie przez to naciąganie. Ale że brzuch pęknie to nie słyszałam) W jaki sposób niby miałoby się to stać? Odpowiedz Link Zgłoś
diara Re: Kolczyk w pępku 19.05.05, 13:11 Hej. Ja nosilam kolczyk w pępku dość długo. Nic się nie dzieje. Wyciagnełam jak już miałam spory brzuszek i pępek mi wywaliło na wierzch Nie pamiętam dokładnie w którym tygodniu ale na pewno później. Jakby nie ten pępek to pewnie nosilabym jeszcze dłuzej. Po porodzie dość szybko założyłam go z powrotem i teraz będę nosić dopuki znowu mi pępka nie wywali. Jeżeli nie masz pępka na wierzchu to śmiało możesz nosić. Nie powinno nic pęknać. Odpowiedz Link Zgłoś
lolita27 Re: Kolczyk w pępku 19.05.05, 13:14 Ja wyjelam kolczyk juz w 2 misiacu bo mi poprostu przeszkadzal bo szybko tylam. Takto pewnie bym nosila Odpowiedz Link Zgłoś
babsee Re: Kolczyk w pępku 19.05.05, 14:35 nosiłam do 27 tc. Wyjełam bo też mi "wywaliło" pępęk.A dwa tygodnie po porodzie już był na swoim miejscu Odpowiedz Link Zgłoś