sowa_1
01.07.05, 13:48
Jestem w 11 tygodniu ciąży wymioty mam tylko wieczorem. Dobrym sposobem na
odciążenie żołądka jest spożywanie pokarmów rozłożonych na cały dzień np.
jeżeli mam zamiar zjeść na śniadanie 2 bułki i jogurt to robie to w
wydłużonym czasie najpierw pół bułki za jakieś pół godziny drugie pół wtedy
nie obciąża się żołądka i zmiejsza częstotliwiość występowania wymiotów.
Polecam też duże ilości płynów np. soki lub woda mineralna.