kalejdoskopik
27.08.05, 11:17
Witajcie! Zakupiłam ostatnio płyn ginekologiczny lactacyd, gdzie na ulotce
przeczytałam, aby rozcieńczyć wodą w proporcji 1:2. Czy używając tego płynu
rozcieńczacie go czy też stosujecie w takim stężeniu w jakim jest? Jak dla
mnie do tej buteleczki ciężko wlać jeszcze wodę. Czy muszę wyasygnować jakąś
dodatkową butelkę na płyn po rozcieczeniu? Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedzi