superslaw
09.09.05, 10:14
kochane dziewczynki!Mam pytanko jestem w drugiej ciąży 17-18tydz.Na razie mam
zdrówko okejwszystko w porządku , ale jak już pisałam wcześniej sytuacja w
pracy zmusiła mnie do pójścia na l4 teraz mam urlop 2 tygodnie a potem
wybieram się do gina po L4 , czy on może mi odmówić wypisania zwolnienia?Jak
mam to uzasadnić że w mojej pracy (u rodziny)doświadczam molestowania
psychicznego i wyzwisk? nie chcę się denerwować po prostu , a zdaniem szefa-
mojego ojca skąd innąd powinnam iść na L4 i będzieświęty spokój..Powiedzcie
czy mam powiedzieć ginowi o tej sytuacji czy też uzasadnić L4 tym ze trzeba
dzwigać ciężary(5l mydła, płyny,ciężkie kartony)???Doradżcie proszę bo do
pracy na tą poniewierkę wrócić nie mogę..jeśli mi przyznają to po macierz.
wybieram się na wych..w domu będzie dzidzia a Domcia w przyszłym roku idzie
do szkoły..doradzcie proszę...
pozdrawiam cięzarna zona slawsupera i mama 6 letniej Domci...