utunia 09.09.05, 15:56 Dziewczyny, doradźcie mi, bo kazdy mówi inaczej. Jestem zatrudniona na pół etatu na czas określony do czerwca 2006. Planuję ciążę. Jak wygląda sprawa zasiłku po porodzie? Odpowiedzcie mi, błagam... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maja45 Re: Zasiłek macierzyński 09.09.05, 17:10 Normalnie wyglada. Będziesz otrzymywać z ZUS zasiek w wysokości 100% swojej pensji obliczonej na podstawie średniej z 12 ostatnio przepracowanych miesięcy.Przez 16 tygodni, o ile nie urodzisz bliżniąt. M. Odpowiedz Link Zgłoś