Dodaj do ulubionych

Zasiłek macierzyński

09.09.05, 15:56
Dziewczyny, doradźcie mi, bo kazdy mówi inaczej. Jestem zatrudniona na pół
etatu na czas określony do czerwca 2006. Planuję ciążę. Jak wygląda sprawa
zasiłku po porodzie? Odpowiedzcie mi, błagam...
Obserwuj wątek
    • utunia Re: Zasiłek macierzyński 09.09.05, 16:10
      Podbijam, błagam odpowiedzcie!
      • maja45 Re: Zasiłek macierzyński 09.09.05, 17:10
        Normalnie wyglada.
        Będziesz otrzymywać z ZUS zasiek w wysokości 100% swojej pensji obliczonej na
        podstawie średniej z 12 ostatnio przepracowanych miesięcy.Przez 16 tygodni, o
        ile nie urodzisz bliżniąt.
        M.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka