s79
21.10.05, 19:39
Dziewczyny, które już rodziły - dwa pytania:
1) Na ile realne jest uniknięcie cięcia krocza przy pierwszym porodzie? jak
się przed tym ustrzec, jak przygotować? od czego to zależy?
2)Jak jest naprawdę po zszyciu krocza? Czy czuć różnicę? Jak długo - na
zawsze? Czy jest ślad? czy jest gorzej w seksie?