moni59
19.12.05, 13:12
Witam.Wiem,ze juz kilka razy byl poruszany ten temat ale chcialabym zapytac
czy ktoras z Was przyjmuje ten lek co 3 godz.(w nocy rowniez).Czy nie
uwazacie ze 8 tabletek dziennie to troche duzo.Na poczatku bralam 4.Z gory
dziekuje za opinie.Pozdrawiam wszystkie styczniowe mamy i nie tylko.