kylie81
07.01.06, 11:28
Czesć. Mam małe pytanko. Testować bedę 10.01. więc nie wiem czy jestem w
ciąży czy nie. Jestem chuda i dość kiepsko się odżywiam, nie mam na nic
apetytu.Biorę na razie folik.Jak myślicie czy to wystarczy? czy za wczasu juz
brać jakieś witaminy.Nie pojde do apteki i nie kupię dla ciężarnych witamin,
jak nie wiem czy jestem w ciaży to, znowu nie wiem jakie mam wybrać witaminy,
zeby znowu nie było źle jak sie okaże ze będzie dzidziuś.