Dodaj do ulubionych

Witaminki???

07.01.06, 11:28
Czesć. Mam małe pytanko. Testować bedę 10.01. więc nie wiem czy jestem w
ciąży czy nie. Jestem chuda i dość kiepsko się odżywiam, nie mam na nic
apetytu.Biorę na razie folik.Jak myślicie czy to wystarczy? czy za wczasu juz
brać jakieś witaminy.Nie pojde do apteki i nie kupię dla ciężarnych witamin,
jak nie wiem czy jestem w ciaży to, znowu nie wiem jakie mam wybrać witaminy,
zeby znowu nie było źle jak sie okaże ze będzie dzidziuś.
Obserwuj wątek
    • gosiik Re: Witaminki??? 07.01.06, 12:12
      ja bym brała folik
      o resztę może dr spytaj
      pzdr
      • majeczka262 Re: Witaminki??? 07.01.06, 12:55
        Przez pierwsze 4 mce ciąży brałam tylko kwas foliowy,a od 4 miesiąca
        Maternę.Teraz mi gin przepisał żelazo,bo mam anemię,ale to normalnie(minie po
        ciąży).Nie ma sensu brać witamin bez porozumienia z lekarzem i nie robiąc
        badań.Jak się upewnisz to przejdź do gina,on Ci wszystko powie.
        Pozdrawiam.
        Maja-mama 7 letniego Marka 5 letniej Angeliki i 30 tygodniowego Bejbika
    • mysza_myszynska Re: Witaminki??? 07.01.06, 13:00
      ginekolog powiedzial mi ze do 10-12tc spokojnie wystarczy sam folik. Jest to
      faza organogenezy i nie ma co ryzykowac zadnych niepotrzebnych na tym etapie
      substancji, które mogą znajdować się także w witaminach dla ciężarówek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka