jasminar
15.01.06, 17:30
Dziewczyny czy nie uważacie że mnóstwo wsród cieżarówek rozhisteryzowanych i
jakis takich zdziwaczałych osobników.Oczywiscie nie generalizuje bo nie
wszystkie zachowuja sie w ten sposob ale niektóre naprawde przesadzają.
Kicham czy to nie zaszkodzi dzidzi,czy moge pic melise,ktos tam trzasnał
drzwiami czy to nie zestresuje dzidziusia?
No rany julek bez przesady nie dajmy sie zwariowac!!!!!!!