ewapn
23.01.06, 13:24
No włąśnie, czy zastanawiacie sie czasem nad tym, czy wypada, czy tez nie
podziękowac ginowi za poprowadzenie ciąży - np. przy ostaniej wizycie,
ewentualnie, chyba nawet bardziej rozsądnie- po porodzie, tj. podczas wizyty
kontrolnej po 6 tyg od porodu???
Co ewentualnie wypadałoby dać?
Kwiaty..czekoladki... hmm...troche banalne...ale z drugiej strony zeby nie
popaść w przesadę..
co Waszym zdaniem jest najbardziej na miejscu??????
Podrawiam, "juz prawie mama"(tp.06.02.06)