monique36 04.04.06, 11:12 hej dziewczyny, kończę 35 tydzień i się spakowałam, jest to moje drugie dziecko ale jakoś chcę być przygotowana, a wy? kiedy sie pakujecie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
renatata Re: kiedy się spakować? 04.04.06, 11:15 Mi właśnie rozpoczął sie 35-ty tydzień i dziś zamierzam sie spakować. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: kiedy się spakować? 04.04.06, 11:17 a ja mam chyba początki jakiejś mega nerwicy, bo wmówiłam sobie, że jak już się spakuję, to tak jakbym prowokowała los i jak torba będzie gotowa, to wtedy się zacznie!!! dlatego pakować będę się w 38 tygodniu. wtedy już spokojnie może się dziać co chce. Odpowiedz Link Zgłoś
lolinka2 Re: kiedy się spakować? 04.04.06, 11:25 w poprzedniej ciąży spakowana byłam od 28tc, teraz mam 28tc własnie i juz mnie nachodzi myślenie 'czy aby nie...?' ale stweirdziłam ze poczekam do początku maja, ostatecznie wcześniej się nie rozsypię bo pessar trzyma, profilaktycznie tobołek gotów będzie w maju, na początku czerca mnie odetkają i wtedy jazda...... Odpowiedz Link Zgłoś
sylwuniaw Re: kiedy się spakować? 04.04.06, 11:31 A u mnie 38 tydzień i ja jeszcze nie spakowana.... Odpowiedz Link Zgłoś
iw77 Re: lolinka2 04.04.06, 11:45 Widze, ze jestesmy w podobnym wieku ciazowym . Ty masz pessar, a ja wlasnie w czwartek chce o niego pytac. Z tym pessarem jestes aktywna czy nadal musisz lezec? Bo ja wlasnie leze i juz mnie szlag trafia. Odpowiedz Link Zgłoś
kinga2877 Re: lolinka2 04.04.06, 12:36 Ja jestem w 26tc i już myślę o tym,żeby po Świętach powoli, powoli spakować wszystko-niezła jestem, co?Ale lubię być przygotowana na każdą ewentualność Odpowiedz Link Zgłoś
agussam Re: lolinka2 04.04.06, 13:43 ja zaczęłam 38tc i zaczęłam też pakowanie. doszłam do wniosku, że przed porodem pierwszego dziecka trzeba poakować się wcześniej. tzn do 23 kwietnia pewnie zdążę ale gdyby zaczęło się już...podczas pakowania okazało się, że wielu rzeczy jeszcze nia mam, po drodze ktoś coś podpowiedział i trzeba jeszcze dokupić. Wiem, że pewnie rodzinka by dowiozła, ale jednak należę do osób, które są spokojniejsze mając wszysko dopięte na ostatni guzik Odpowiedz Link Zgłoś
aska_ou Re: lolinka2 04.04.06, 13:51 30 tc i juz powoli kompletuje torbe do szpitala. Jeszcze tylko kilka rzeczy i wszystko bedzie uprane i uprasowane a kosmetyki przygotowane tak zeby tylko wsadzic do torby. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczucha24 Re: lolinka2 04.04.06, 15:21 Ja mam termin na 11 kwietnia, a według późniejszych usg nawet na 7 i jeszcze się nie spakowałam. Co prawda mam już wszystko, nawet torbę wyprałam ale jakoś nie mogę się za to wziąć. Chyba się boję, że jak się spakuję to zacznę rodzić, a tego boję się jeszcze bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
kasia_sp Re: kiedy się spakować? 04.04.06, 13:58 a u mnie 35 tc i właśnie dziś wybieram sie na zakupy )) mam nadzieję, że uda mi się szybciutko wszystko skompletować, bo już ogarnęła mnie mała psychoza ... że nie jestem jeszcze przygotowana Odpowiedz Link Zgłoś
boyena Re: kiedy się spakować? 04.04.06, 14:51 a ja nie byłam spakowana do końca, jakoś mi to umknęło, w sumie nie wiem czemu. jak dostałam skurcze, poszłam sie kąpać a mąż mnie pakował, tylko dopytywał co jeszcze wrzucić do torby. niczego nie zapomnieliśmy. tym razem też jakoś nie myśłałam o tym ale poczytałam wasze odpowiedzi i jakoś mi się głupio zrobiło. więc może się spakuję wcześniejale gdzieś tak koło 38 tygodnia. Odpowiedz Link Zgłoś