yenepher 08.04.06, 11:08 czy ktos posiada? co o sadzicie o tym patencie? bezpieczny? i pytanie extra - lekki wózek, tzn. ile powinien ważyć? dzieki za odp. yen Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brzuszka Re: wózek trzykółkowy 08.04.06, 11:52 też się nad takim zastanawiam widziałam bardzo fajne modele na allegro. Odpowiedz Link Zgłoś
jamile Re: wózek trzykółkowy 08.04.06, 12:18 Jeśli rozważacie trójkołowca, koniecznie ze skrętnym kołem. Mój ma koła duże i pompowane a dzięki przedniemu skrętnemu prowadzi sie jak marzenie. Waży ok. 12kg <><><><><> Kuka mam Cię Odpowiedz Link Zgłoś
mfka Re: wózek trzykółkowy 08.04.06, 12:46 Dobry wybór! Ja na początku chciałam wózek 4 kołowy - te 3 kołowe mi się nie podobały. Ale jak poprowadziłam taki wózek, wtedy już na 4kołowego nie spojrzałam. Teraz w domu stoi 3 kołowiec. Jest to z pewnością najlżejsza trójkołówka dostępna na rynku - 8kg, super się go prowadzi, naprawdę świetny wózeczek! A prezentuje się tak: www.comfy-kids.co.uk/acatalog/Jane_Slalom_Pro_.html www.twoleftfeet.co.uk/acatalog/Jane_Slalom_Pro_Formula_G39.html Odpowiedz Link Zgłoś
yenepher Re: wózek trzykółkowy 11.04.06, 13:30 Mfka, fajny ten wózek, ale gdzie można go kupić w POlsce? Gdzie go kupiłaś? Ja namierzyłam przepiękny wózek Teutoni, wysoka jakość, 3kółkowiec, lekki, ale kosztuje 2400 zł. Warto tyle zainwestować, mając na uwadze, że potrzebuje "wózek-terenówkę"? A co sądzicie o wózkach Queenie? Odpowiedz Link Zgłoś
monikaaleksandra Re: wózek trzykółkowy 11.04.06, 13:47 Też chciałam kupić trójkołówkę, ale koleżanki skutecznie wybiły mi to z głowy - bo jak czymś takim zjechac np. do przejścia podziemnego albo wjechac na kładkę ponad ulicą? - wszędzie takie zjazdy-podjazdy są robione na wózki o 4 kołach, a nie wszędzie są windy. Poza tym podobno w terenie (las, pola) lepiej sprawdzają się czterokołówki z przednimi skrętnymi kołami z możliwością ich blokowania, są po prostu bardziej stabilne. Trójkołówki - nie dla mieszczuchów, niestety no i nie na pola Odpowiedz Link Zgłoś
nikki30 Re: wózek trzykółkowy 11.04.06, 14:02 Trójkołowce jak najbardziej sa na pola i tym bardziej dla mieszczuchów.Jeżdzę wózkiem Quinny speedy juz kilka miesięcy i nie mam najmniejszych problemów z jego prowadzeniem czy stabilnością.REwelacyjnie sie ten wózek prowadzi jest lekki i dobrze wyważony.Na podjazdy dla wózków czterokołowych też można wjeżdżać tylko tylnimi kołami.Wielką zaleta tego wózka jest to że łatwo sie składa i bez najmniejszych problemów miesci sie w takim samochodzie takim jak punto, co w przypadku wózka czterokołowca było niezwykle trudne(quinny ma całkowicie odpinane koła wraz z oską na której są osadzone)Jedyna wada tego akurat wózka szczególnie dla dzieci urodzonych póznym latem lub wczesną jesienia to zbyt mała gondola.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
patipomoz Re: wózek trzykółkowy 11.04.06, 15:41 ja też uzytkuję Quinny Speedy od 3 miesięcy i jesli chodzi o wózek 3-kołowy to czysta rewelacja. pod warunkiem, że przednie koło jest skrętne. wózek da się prowadzić dosłownie jednym palcem. uprawiam "wózkarstwo terenowe" i sprawdza się doskonale, w razie czego przednie koło można zablokować. składa się łatwo, kółka wypina i wpina się w sekundę. ale ma też wady, dla mnie jest bardzo ciężki. poza tym z rozmiarem gondoli to gaktycznie kicha. mój synek ma 3 miesiące i już zajmuje całą gondolę!!! nie wiem co będzie dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
jezzmam Re: wózek trzykółkowy 11.04.06, 15:56 Witam.Ja co prawda bylam na tym forum rok temu---lezka w oku mi się zakręcila--- Mój synek ma teraz 11miesięcy i dla takich-7-8miesięcznych dzieciaczków jak najbardziej polecam trzykolowce.Są extra,lekkie,skrętne(dzięki skrętnemu kólku z przodu)wszędzie nimi sie zmieścicie iiiiiii.My mamy Xlandera XT MODEL 2006, ma pompowane koła, amortyzacja dobra i bardzo go sobie chwalę. Jeździmy po wertepach, nad jezioka, po różnych nierównościach i sprawuje się bardzo dobrze. Dla noworodka trójkołowiec sie nie nadaje, ale jak dziecko jest starsze, to jest idealny i nawet po zjazdach dla czterokołowców spokojnie sie zjeżdża i wyjeżdża. Jako troszeczke doświadczona mama, wiem, że dla małego dziecka potrzebna jest gondolka, najlepiej na czterech kółkach, bo jest stabilniejsza a jak juz dorośnie to spacerówka - konieczna. Wybór jest ogromny i można zaszaleć ze spacerówkami nawet trójkołowymi. Odpowiedz Link Zgłoś
moniaa_79 Re: wózek trzykółkowy 11.04.06, 14:10 Mi sie straszliwie podoba ten www.babystyle.pl/sklep/poza_domem_wozki/Maclaren%20MX3%20Crimson%20Red_321.html Odpowiedz Link Zgłoś
zosia_771 Re: wózek trzykółkowy 11.04.06, 14:22 Hej, Poniżej link na forum o wózkach, miłej lektury. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=38452485 Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
dorkakilar Re: wózek trzykółkowy 11.04.06, 15:28 ja też polecam trójkołowy. Młoda jeździ w wózku Quinny. Gondolkę mamy z X- landera, pasuje do quinny, a fotelik z Maxi Cosi- też pasuje do ramy quinny. Na podróże po polach - fantastyczny; jest lekki, dobrze się prowadzi, i skrętne przednie koło Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
lolinka2 Re: wózek trzykółkowy 11.04.06, 16:11 trójkołowce są cudne, Nutelka w takim jeździła i byliśmy extremalnie szczęśliwi - lekki, zwrotny, wszędzie wjedzie... marzenie Odpowiedz Link Zgłoś
mrocznamaga Re: wózek trzykółkowy 13.04.06, 12:45 Mój Maluś ma 6 i pół miesiąca i od ok. 2 miesięcy jeździ w trzykółkowej spacerówce Quinni Speedy SX. Polecam wszystkim, doskonale się prowadzi, leciutko, dobra na wertepy (duże koła), dość lekka - schody na półpiętro do wózkarni pokonuję bez większego kłopotu, nawet moja mama opracowała na to metodę i sobie radzi. Dziecku wygodnie - przypięte 5-cio punktowymi szelkami w śpiworku osłaniającym od zimna, wiatru i deszczu (dokupiłam Chicco - 55 zł). Porównując do landary Polak jaką miałam gdy synek był malutki to poprostu niebo a ziemia! Co prawda jest raczej droga - 900,00 zł zapłaciłam , ale myślę, ze się opłaciło bo najpewniej wykorzystam ją juz do końca, czyli do jakichś pewnie 2 lat. Pozdrawiam przyszłe Mamy!!! Odpowiedz Link Zgłoś