jolina322 06.08.06, 13:55 Posyłam wam zdjęcia z różnych porodów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jolina322 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 13:56 jolina322 napisała: > Posyłam wam zdjęcia z różnych porodów Graphic Vaginal Birth #1 Odpowiedz Link Zgłoś
mirabellka26 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 20:04 najpierw link, a potem zobaczymy sobie te zdjęcia Odpowiedz Link Zgłoś
karolina218 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 20:40 mam nadzieje ze na zywo to tak nie wyglada !!! tu jest stronka o cieciu cesarskim www.kanalen.org/kejsarsnitt/index.php?function=pic pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kraxa hardkorrrrr 06.08.06, 20:46 a ten film co kiedys wkleila dodkowska taki ladny, byl, muzyka, zero krwi, bez naciecia.... Odpowiedz Link Zgłoś
witaaminkaa Re: hardkorrrrr 06.08.06, 20:50 fee no fakt te zdjęcia powalają, Ja sie nastawiam że mój poród będzie taki jak na tamtym filimie A jak nie to i tak jakoś musimy to przeżyc. Odpowiedz Link Zgłoś
mirabellka26 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 20:50 www.babycenter.com/plus/sneak_peek.jhtml?topic=1287352 to ten film od dodkowskiej Odpowiedz Link Zgłoś
majka995 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 21:15 Nie katujcie sie dziewczyny oglądaniem takich zdjęć. Wiadomo że poród widziany od strony połoznej wygląda niestety tak jak na zdjęciach. Jest dużo krwi, nie jest to miły widok. Ale na szczęście my rodzące tego nie widzimy, i dobrze. Ja rodziłam 2 razy i powiem wam z doświadczenia że poród to ciężkie ale i niepowtarzalne przezycie. Także nie oglądajcie takich zdjec bo tylko póżniej bedziecie się bały porodu. Ja pierwsze dziecko rodziłam jak miałam 22 lata i byłam niestety po lekturze filmu Pierwszy krzyk. Więc śniły mi sie koszmary po nocy, bałam się okrutnie. Ale nie było żle i za drugim razem już jechałąm szczęśliwa na porodówkę że w końcu zobacze drugiego synka. Życzę wam dziewczyny szczęśliwego rozwiązania. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś