Dodaj do ulubionych

Poród -zdjęcia

06.08.06, 13:55
Posyłam wam zdjęcia z różnych porodów
Obserwuj wątek
    • jolina322 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 13:56
      jolina322 napisała:

      > Posyłam wam zdjęcia z różnych porodów
      Graphic Vaginal Birth #1
      • betti23 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 13:57
        nic nie ma
    • aylin1 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 14:48
      Chętnie bym sobie obejrzała...
      • mirabellka26 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 20:04
        najpierw link, a potem zobaczymy sobie te zdjęcia
        • karolina218 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 20:40
          mam nadzieje ze na zywo to tak nie wyglada !!!
          tu jest stronka o cieciu cesarskim
          www.kanalen.org/kejsarsnitt/index.php?function=pic
          pozdrawiam
    • isabell14 to link do zdjec 06.08.06, 20:23
      www.med-help.net/ECB1Aa.jpg
      • isabell14 Re: to link do zdjec 06.08.06, 20:25
        cd
        www.med-help.net/ECB1Bb.jpg
        • kraxa hardkorrrrr 06.08.06, 20:46
          a ten film co kiedys wkleila dodkowska taki ladny, byl, muzyka, zero krwi, bez
          naciecia....
          • witaaminkaa Re: hardkorrrrr 06.08.06, 20:50
            fee no fakt te zdjęcia powalają,
            Ja sie nastawiam że mój poród będzie taki jak na tamtym filimie
            A jak nie to i tak jakoś musimy to przeżyc. smile
    • mirabellka26 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 20:50
      www.babycenter.com/plus/sneak_peek.jhtml?topic=1287352
      to ten film od dodkowskiej
    • majka995 Re: Poród -zdjęcia 06.08.06, 21:15
      Nie katujcie sie dziewczyny oglądaniem takich zdjęć. Wiadomo że poród widziany
      od strony połoznej wygląda niestety tak jak na zdjęciach. Jest dużo krwi, nie
      jest to miły widok. Ale na szczęście my rodzące tego nie widzimy, i dobrze. Ja
      rodziłam 2 razy i powiem wam z doświadczenia że poród to ciężkie ale i
      niepowtarzalne przezycie. Także nie oglądajcie takich zdjec bo tylko póżniej
      bedziecie się bały porodu. Ja pierwsze dziecko rodziłam jak miałam 22 lata i
      byłam niestety po lekturze filmu Pierwszy krzyk. Więc śniły mi sie koszmary po
      nocy, bałam się okrutnie. Ale nie było żle i za drugim razem już jechałąm
      szczęśliwa na porodówkę że w końcu zobacze drugiego synka. Życzę wam dziewczyny
      szczęśliwego rozwiązania.
      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka