Dodaj do ulubionych

Co robic???

03.09.06, 16:43
Jestem w 39 tc,bylam dzis na ktg i wyszly mi skurcze...bezbolesne ale mam
skurcze,co robic,isc do szpitala,czy czekac na bolesne skurcze..odejscie wód
Obserwuj wątek
    • lulaa111 Re: Co robic??? 03.09.06, 17:07
      pomóżcie,ktoras z was tak miala??
    • eyes69 Re: Co robic??? 03.09.06, 17:08
      Zadzwon do swojego lekarza.
      • lulaa111 Re: Co robic??? 03.09.06, 17:12
        ma wylĄczony telefon
        • eyes69 Re: Co robic??? 03.09.06, 17:14
          A do swojej przychodni/kliniki nie mozesz zadzwonic?
          Albo wziasc ksiazke tel. i poszukac tam jakiegos prywatnego ginekologa i do
          niego zglosic sie z tym?

          • lulaa111 Re: Co robic??? 03.09.06, 17:21
            Bylam z tym ktg u lekarza ale on mnie zbyl,powiedzial ze moze mnie zostawic w
            szpitalu ale moge tez isc do domu i czekac na cos wiecej,ja te skurcze
            bezbolesne mam juz od 3 dni,tetno dzidzi jest dobre wiec nie ma potrzeby chyba
            lezec w szpitalu i sie stesowac,mieszkam w żyrardowie a ten szpital slynie zla
            slawa....
            • eyes69 Re: Co robic??? 03.09.06, 17:23
              Wiec sie nie stresuj. tongue_out

              Skoro nie ma potrzeby to pewnie tak jest.
              Jesli masz watpliwosci to dzwon po lekarzach.
              • lulaa111 Re: Co robic??? 03.09.06, 17:25
                ALe czy zadna z was nuie miala takich przygod?? skurcze bezbolesne,to moze sa
                przepowiadajace sa moze,co??
    • neonatus51 Re: Co robic??? 03.09.06, 17:36
      Nie stresuj sie przede wszystkim!Siedź sobie w domku i czekaj.Początku akcji
      porodowej nie przegapiszwinkJeśli lekarz nie zostawił Cię w szpitalu to
      widocznie nie było takiej potrzeby,nie pchaj się tam na siłę,bo to do niczego
      dobrego nie prowadzi.Czekaj spokojnie!Natura wie co robismile
      Pozdrawiam i powodzenia!
      b1.lilypie.com/vU3Dp2.png"%20alt="Lilypie%201st%20Birthday%20Ticker"%
      20border="0"%20width="400"%20height="80"%20/></a>
      • lulaa111 Re: Co robic??? 03.09.06, 17:41
        a moze wziąść luteine??
        • eyes69 Re: Co robic??? 03.09.06, 17:43
          My nie lekarze...

        • neonatus51 Re: Co robic??? 03.09.06, 17:47
          Dziewczyna!Albo do lekarza jak tak bardzo się niepokoisz,albo kładź się do góry
          brzuchem,weź dobra książkę,albo włącz jakiś film i leniuchuj!smileAlbo kieliszek
          winka na rozluźnieniesmile
          b1.lilypie.com/vU3Dp2.png"%20alt="Lilypie%201st%20Birthday%20Ticker"%
          20border="0"%20width="400"%20height="80"%20/></a>
        • mika_p Re: Co robic??? 03.09.06, 18:48
          A dlaczego włąsnie luteinę ???
    • apdutkiewicz [...] 03.09.06, 18:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka