Gość: guest
IP: *.*
14.09.01, 21:44
Cześć Dziewczyny!Czy Ktoś przypadkiem wie w jaki sposób nalicza się wynagrodzenie, w przypadku gdy jest się na zwolnieniu lekarskim w czasie ciąży? O ile wiem jest to średnie wynagrodzenie z 6-ciu ostatnich miesięcy, ale z premiami czy bez?(chodzi o tzw.premie uznaniowe).Dziękuję za pomoc.Ania