Dodaj do ulubionych

Sny ciężarowek

17.11.06, 15:32
Dziewczyny! jak tam wasze sny? pisze wątek zainspirowana dzisiejszym snem
makabrycznym swoim własnym, gdzie połozna mi synka udusila, bo chciała
odebrac dziewczynkesmile Takie oto sny w 16 tygodniu miewamsmile Nastawiłam się juz
dawno, że takie głupoty sie dziać mogą, więc snami się nie przejmuję smile A jak
z wami?
Obserwuj wątek
    • truscaffka Re: Sny ciężarowek 17.11.06, 19:22
      Hej. Ja mam w tej mojej ciąży generalnie same idiotyczne, strasznie wyraźne i
      męczące sny, o których potem długo pamiętam, i często budzę się zmęczona. Sny
      nie zawsze związane są z dzieckiem, chociaż np. czasami mi się śni, że rodzę wink)

--
      <a href="<a
      href="tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20717;118/st/20070401/dt/6/k/0bd0/preg.png"
      target="_blank">tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20717;118/st/20070401/dt/6/k/0bd0/preg.png</a>
      >Fasolka</a>
    • madzia_26 Re: Sny ciężarowek 17.11.06, 20:14
      witam.jestem w 21tc i koszmary ustały,ale tez mi sie takie gupoty sniły o
      cmentarzach albo o trupach.byłam tak po tych snach przerażona że bałam sie
      spojrzec do sennika.
          • laur18 Re: Sny ciężarowek 18.11.06, 14:38
            A ją dzisiaj wyśnilam że wychodziłam z domu do szpitala na poród a tu pod drzwiami ktoś mi noworodka podrzucił. A mąż powiedział że trzeba komuś innemu podsunąc bo nie mamy już miejsca w samochodzie gdyż mamy już 2 dzieci. A potem urodziłam szczerbatą siedmiolatkę. Często mi się śni że ktoś porwał starszą córkę i syna.
            --
            jak sie nie uważa co się robi, to się robi jak się uważa
    • nika-k Re: Sny ciężarowek 18.11.06, 15:23
      Witam serdecznie. Widze ,ze nie tylko ja borykam sie z glupi snami w ciazy.
      Jestem w 28 tyg i mam chwilami paranoiczne sny. Niestety jeszcze nie wiem czy
      urodze chlopc aczy moze dziewczynke...w zwiazku z tym sni mi sie np. ze
      urodzilam syna z olbrzymim nosem albo konika polnego...hiihii... Ten ostatni
      sen rozbawil mnie do lez. Musze sie dowiedziec co w sobie nosze bo te sny mnie
      zamecza.
      • cotomabyc Re: Sny ciężarowek 18.11.06, 19:07
        A ja juz prawie koncowka i dopiero teraz zaczely mi sie glupoty snic . Ale
        jakiesmile
        Jakies takie zboczenstwa ze juz juz ma do czegos dojsc (z mężem smile ) i sie
        budzę>
        Nie wiem , brakuje mi witaminy S czy cosmile
        Dodam, że kiedy nie byłam w ciazy nigdy mi sie takie rzeczy nie sniły
    • delfina77 Re: Sny ciężarowek 18.11.06, 19:23
      Ja mam przeważnie rewelacyjne sny, oby tak było w rzeczywistości... Poród w
      moich snach jest zawsze bardzo lekki i wręcz nieistotny, za to zaraz potem mam
      przy sobie dziecko i to zazwyczaj nie jakieś małe dzidzi tylko takie odchowane,
      chyba roczne albo i starsze, którym się szczycę przed znajomymismile
      • delfina77 Re: Sny ciężarowek 18.11.06, 19:27
        Chociaż czasami były też koszmary, np. śniło mi się, że po wielu oczekiwaniach
        zamiast dziecka narodził się... pies. Bardzo ładny szczeniak, to fakt, ale i tak
        byłam strasznie zawiedziona, że to pies a nie dziecko i jeszcze się w tym śnie
        zastanawiałam jak to możliwe, że USG nie wykazało tego wcześniej. Ale mnie w tym
        śnie lekarz przekonał, że to się często zdarzasmile I potem tego pieska starałam
        się karmić piersią bo skoro już mam to mleko w sobie to niech ktoś z tego
        skorzystasmile Ale ogólnie poczułam wielką ulgę po obudzeniu się, że to tylko sen, brrr
        • mejka1987 Re: Sny ciężarowek 18.11.06, 21:38
          A ja miałam taki sen ze poszłam na usg i okazalo sie ze bedzie dziewczynka po
          tyg. czasu mialam usg robione i jak lezalam na tym łózku i ona mowila ze chyba
          bedzie córa to sobie pomyslalam przeciesz mi sie to samo sniło te same słowa
          lekarki tak samo jak we sniesmile no i urodziła mi sie córciasmile
          • walczakowa3 Re: Sny ciężarowek 18.11.06, 21:49
            Mnie śnią się straszne głupoty. Może dlatego że to już 38 tydzien i zaczynam
            się lekko denerwować. Ostatnio sniło mi się że jechaliśmy z mężem maluchem i
            odeszły mi wody. Mój mąz krzyknął:" O Boże! Zaczęło się!'. Następnie
            zwymiotował mi na plecy, zemdlał i uderzylismy w drzewo...paranoja!!!
            • niunka24 Re: Sny ciężarowek 18.11.06, 22:08
              ja mam koszmary od początku ciążyuncertain
              Czasami śnią mi się też okropne głupoty, jakieś dziwne sytuacje...
              \Ostatnio śniło mi się, że urodziłam małego stworka, który był podobny do
              jakiejś paskudnej postaci z bajki..był mały i uciekał przed
              pielęgniarkami....straszne to było, do tego pełno krwi wszędzie, br!!!!

--
              To może jednak styczeń?smile
              preg.fertilityfriend.com/pregticker/11ea47/preg.png
              Kobieco... www.puellanova.pl/
    • truscaffka Re: Sny ciężarowek 19.11.06, 14:07
      I znowu mi się dzisiaj głupoty śniły - że urodziłam w 7 mcu dziewczynkę, u
      której stwierdzono za długą kość ogonową (???), przez co nie mogła chodzić - i
      potem odwiedzaliśmy ją z mężem w szpitalu, który wyglądał jak palmiarnia -
      wszędzie pełno roślin tropikalnych, a łóżko naszej córki było całe w płatkach
      storczyków...I ona miała takie duże, błęitne oczy...Masakra...Dodam, ze oboje z
      mężem na co dzień pracujemy z ludźmi poruszającymi się na wózku inwalidzkim, i
      mieszkamy niedaleko palmiarni, zaś w domu hoduję storczyki - wiec niezły melanż
      wyszedł. I tylko płci jeszcze nie znamy...wink))
      Az strach zasypiać...
      --
      <a href="<a
      href="tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20717;118/st/20070401/dt/6/k/0bd0/preg.png"
      target="_blank">tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20717;118/st/20070401/dt/6/k/0bd0/preg.png</a>
      >Fasolka</a>
      • marysiowamama Re: Sny ciężarowek 19.11.06, 14:29
        Właśnie zaczęłam miewać same koszmary związane z porodem i salą porodową (teraz
        mam 30tc)na szczęście szybko je zapominam, ale są prawie co noc. Podobno to
        normalne.
        --
        ♥ DZIDZIA

♥ MARYSIA
    • reenia_k Re: Sny ciężarowek 19.11.06, 14:43
      Ja ostatnoi miałam koszmarny sen... poszłam zrobić siku, zdejmuje majtki a tu
      powódź krwi, wszędzie krew lało się ze mnie niemiłosiernie po nogach na
      posadzkę... brr..obudziłam się zlana potem i ulżyło mi że jednak jestem w łóżku
      i m.nogami jest sucho. Nie życzę nikomu tak głupich i strasznych koszmarów.
      To jedyny taki sen który zapamiętałam w większości po przebudzeniu nie pamiętam
      swoich snów. Mam nadzieję że skoro sny odczytuje sie na opak to mi się coś
      takiego nie przydarzy.
      Pozdrawiam
      • agnesa-72 Re: Sny ciężarowek 21.11.06, 11:34
        ok.30 t.c. miałam cudowne sny.W życiu czegoś takiego nie miałam.Jak ktoś komuś
        życzył kolorowych snów to myślałam,ze to jakaś totalna bzdura.A ja naprawdę
        tego doświadczyłam.Były przeurocze ,kolorowe ,bardzo realne i strasznie
        miłe.Wstawałam rano odprężona ,wypoczęta i w dobrym humorze.Gdy chciałam
        pochwalić się przed rodziną tym zjawiskiem coś się zmieniło i teraz w 36 t.c.
        to jest napewno,albo wielkie nic,albo horror ze mną w roli głównej.
      • rauxa Re: Sny ciężarowek 21.11.06, 17:52
        wiele razy sni mi sie sala porodowa, ale bez strachu, ani krwi, za to ciagle
        walcze zeby mi nie zabrano dziecka.. krzyczalam z lozka na polozne, ze wlasnie
        dzwonie na policje i przyjda z nakazem sadowym jesli ktoras dotknie malenstwo,
        pozniej tesciowa, ktora zabiera mi dziecko.. moja niezyjaca mama, caly czas,
        praktycznie co noc albo rozmawiamy, albo robimy cos razem, ogladamy
        ,,M jak milosc,, na przyklad... jej ulubiony serial
        • kraxa ja zeszlej nocy 21.11.06, 19:49
          to mialam niezle jazdy- najpierw dziecko wystawilo jedna konczyne przez brzuch-
          "obcego" zrobilo, potem nastepna- i ni stad ni zowad bylo na zewnatrz.A ja na
          to, do mojego chlopa, ze trzeba je bedzie jakos upchnac z powrotem bo to
          dopiero 37 tydzien- a on mi na to, ze sie chyba nie da...Patrzymy dziecku
          miedzy nogi, a tam cipka- a ja mam chlopca. I sie zmartwilam...Dziewczynka
          miala dlugie brazowe wlosy i blekitne oczy, stwierdzilam, ze ladna i moze byc;-
          DDD

Jak rano opowiedzialam mojemu ten sen to sie obruszyl, ze tak latwo edka
          przehandlowalam ;-DDD
          --
          Romku do domq!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka