brendi87
20.03.07, 19:47
Czesc.Moglybyscie mi pomoc?nie znam sie na tym forum i w ogole.Jestem w
ciazy.Wczoraj bylam oddac mocz i dzis po wyniki,okazalo sie ze mam leukocyty
i strzepki grzybni nie wiem z czego sie to bierze nigdy nie mialam nic
takiego.Lekarz przepisal mi ZINNAT powiedzial ze nie zaszkodzi dziecku a
jednak tak bardzo sie boje.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam