20.03.07, 19:47
Czesc.Moglybyscie mi pomoc?nie znam sie na tym forum i w ogole.Jestem w
ciazy.Wczoraj bylam oddac mocz i dzis po wyniki,okazalo sie ze mam leukocyty
i strzepki grzybni nie wiem z czego sie to bierze nigdy nie mialam nic
takiego.Lekarz przepisal mi ZINNAT powiedzial ze nie zaszkodzi dziecku a
jednak tak bardzo sie boje.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • 5_zona_grabarza Re: czesc 20.03.07, 19:50
      Spokojnie, Zinnat to antybiotyk, lekarz ma rację, dziecku nie zaszkodzi a Tobie
      powinien pomóc. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowiasmile))
      • brendi87 Re: czesc 20.03.07, 19:56
        Dziekismileaz mi ulzylo choc maly stres jezscze mamsmile
        • magducha78 Re: czesc 20.03.07, 20:17
          po co chodzisz do lekarza, skoro mu nie ufasz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka