weronikarb
06.06.03, 10:00
Jestem w 19/20 tygodniu ciąży i powinnam już od 2 tygodni czuć dzidzie. Dwa
tygodnie temu zdawało mnie się że poniżej pępka jakieś bąbelki lecą, ale to
było zbyt ulotne. Od wczoraj natomiast czuję takie właśnie bąbelki jakby to
były gazy lub jakbym była głodna. Czy to jest maluszek? Powiedzcie jakie były
pierwsze ruchy waszych dzidziusiów? Martwię się. Renata