Dodaj do ulubionych

ruchy dzidzi

06.06.03, 10:00
Jestem w 19/20 tygodniu ciąży i powinnam już od 2 tygodni czuć dzidzie. Dwa
tygodnie temu zdawało mnie się że poniżej pępka jakieś bąbelki lecą, ale to
było zbyt ulotne. Od wczoraj natomiast czuję takie właśnie bąbelki jakby to
były gazy lub jakbym była głodna. Czy to jest maluszek? Powiedzcie jakie były
pierwsze ruchy waszych dzidziusiów? Martwię się. Renata
Obserwuj wątek
    • gook Re: ruchy dzidzi 06.06.03, 10:09
      Nic się nie martw, tak właśnie wygłądają pierwsze ruchy dzidzi, dopiero później
      czujesz je tak, że wiesz na pewno, że to to a nie co innego.
      pozdrawiam,
      gośka z 31tyg oleńką
    • kubbik1 Re: ruchy dzidzi 06.06.03, 10:10
      heja
      ja poczulam pierwsze ruchy okolo 18 tygodnia chociaz
      wtedy nie bylam dokladnie pewna ze to sa ruchy, ja czulam
      takie lekkie laskotanie i takie bulgotanie w dole
      brzucha, no i ktoregos razu lezac poczylam jak mi brzuch
      ze dwa razy zafalowal wtedy juz nie mialam
      watpliwosci...fantastyczne uczuciesmileno a teraz jestem w
      39 tygodniu i ruchy sa nieraz wrecz bolesnesmile)no ale taka
      juz kolej rzezcy
      pozdrawiam

      Magda i Dziubasek
      • aniaasi Re: ruchy dzidzi 06.06.03, 10:38
        Ja w pierwszej ciąży zaczęłam czuć ruchy w 22-gim tygodniu - a właściwie nie
        ja, tylko tatuś maleństwa smile
        Nie przejmuj się, poczujesz. Mnie się zdawało, że to po prostu takie bulgotanie
        w żołądku, ruchy jelit, a to dzieciątko do mnie stukało smile
        Ania
        • weronikarb Re: ruchy dzidzi 06.06.03, 10:42
          Dziękuję Wam moje kochane, już mi lepiej, teraz wiem ze to dzidzia a nie
          żołądek czy jeslita, zresztą i tak za nisko, bo czuje to po lewej stronie u
          dolu brzucha.
          Z pozdrowieniami
          Renata i 20 tyg. brzusio
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka