Dodaj do ulubionych

Ból przy siusianiu po cc:(((

26.06.07, 09:29
18.06 miałam nagłe cc po odklejeniu sie łożyska(Córeczka niestety zyła tylko
2 dni)sad((
Mam pytanie: bardzo mnie boli przy siusianiu(ciagnie i czasami jakby
szczypało),czy to normalny objaw?? czy mogło sie coś tam wydarzyć?

Pozdrawiam Laguna
Obserwuj wątek
    • qonewa Re: Ból przy siusianiu po cc:((( 26.06.07, 09:36
      Witam! Z tego co wiem, to częste powikłanie po cewnikowaniu. Idź do
      lekarza,niech przepisze Ci jakieś tabletki.
      Strasznie mi przykro z powodu śmierci córeczki, pozdrawiam gorąco!
      • blekitna_laguna Re: Ból przy siusianiu po cc:((( 26.06.07, 09:38
        Dziękuje za odp.

        Taka myśl przszła mi przez głowe.

        Pozdrawiam Laguna
    • monia832 Re: Ból przy siusianiu po cc:((( 26.06.07, 09:46
      Bardzo ale to bardzo wspolczuje z powodu corki.Trzymaj sie mocno.Pozdrawiam (
      jutro ide na cc )
      • blekitna_laguna Re: Ból przy siusianiu po cc:((( 26.06.07, 09:52
        Bardzo dziekuje!

        Trzymam za Was kciuki i zyczę wszystkiego dobrego!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka