blekitna_laguna 26.06.07, 09:29 18.06 miałam nagłe cc po odklejeniu sie łożyska(Córeczka niestety zyła tylko 2 dni)(( Mam pytanie: bardzo mnie boli przy siusianiu(ciagnie i czasami jakby szczypało),czy to normalny objaw?? czy mogło sie coś tam wydarzyć? Pozdrawiam Laguna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qonewa Re: Ból przy siusianiu po cc:((( 26.06.07, 09:36 Witam! Z tego co wiem, to częste powikłanie po cewnikowaniu. Idź do lekarza,niech przepisze Ci jakieś tabletki. Strasznie mi przykro z powodu śmierci córeczki, pozdrawiam gorąco! Odpowiedz Link Zgłoś
blekitna_laguna Re: Ból przy siusianiu po cc:((( 26.06.07, 09:38 Dziękuje za odp. Taka myśl przszła mi przez głowe. Pozdrawiam Laguna Odpowiedz Link Zgłoś
monia832 Re: Ból przy siusianiu po cc:((( 26.06.07, 09:46 Bardzo ale to bardzo wspolczuje z powodu corki.Trzymaj sie mocno.Pozdrawiam ( jutro ide na cc ) Odpowiedz Link Zgłoś
blekitna_laguna Re: Ból przy siusianiu po cc:((( 26.06.07, 09:52 Bardzo dziekuje! Trzymam za Was kciuki i zyczę wszystkiego dobrego! Odpowiedz Link Zgłoś