Faktycznie to forum nie jest odpowiednim miejscem dla mnie.
Niby wszystko gra. Jestem w ciąży, czeka mnie poród, ale jakoś nikt mnie tu
nie polubił i to się czuje. Więc nim napykam sobie więcej wrogów, grzecznie
poproszę o wskazówki, gdzie są inne fora.
Takie wiecie, INNE