Dodaj do ulubionych

Teraz to i ja mam problem

21.07.07, 19:38
Faktycznie to forum nie jest odpowiednim miejscem dla mnie.
Niby wszystko gra. Jestem w ciąży, czeka mnie poród, ale jakoś nikt mnie tu
nie polubił i to się czuje. Więc nim napykam sobie więcej wrogów, grzecznie
poproszę o wskazówki, gdzie są inne fora.
Takie wiecie, INNE smile
Obserwuj wątek
    • lavetti Re: Teraz to i ja mam problem 21.07.07, 19:41
      ginekologia.med.pl/forum/index.phpZapraszam.
    • lavetti Re: Teraz to i ja mam problem 21.07.07, 19:42
      A kiedy rodzisz?
    • artjoasia Re: Teraz to i ja mam problem 21.07.07, 20:24
      Wrogami to się akurat nie ma co przejmować, w końcu jak sie tak wszyscy ze
      wszystkimi zgadzają, to się mocno nudnawo robi... Faktycznie jak tak sobie
      czytam, to tak tu trochę monotematycznie... Więc może spróbuj zatrząść tym forum
      w posadach - sądząc po tak spektakularnym wejściu, siłę przebicia powinnaś mieć
      niezłą.
      Ja tu tylko z doskoku - od listopada nie jestem już ani trochę w ciąży i chyba
      już nie będę - podobnie jak Ty mam uraz po porodzie bez zzo.
      smile
    • shemsi1 skoro sie tu zle czujesz to do nas chodz :) 21.07.07, 20:36
      u mnie na doleee
      w sygnaturce...daj znac czy ci nasze forum pasi smile
    • shemsi1 Re: Teraz to i ja mam problem 21.07.07, 20:40
      my juz w wiekszosci rozładowane, wiec na cipie z doskoku, i rzadko.
      Ale załadowane ciezarówy wyluzowane, chetnie zapraszamy smile
      • shemsi1 aaaaaaaaaaaaaa najpierw 21.07.07, 21:09
        musisz flaszszke nam postawić tongue_outPPP
        ze tego tu nie napisałam, moje szefowe mnie ochrzaniły, wiec naprawiam błąd tongue_out
        • deela no wlasnie 21.07.07, 21:13
          nie ma flachy nie ma wjazdu
      • siasiunia1 Re: Teraz to i ja mam problem 23.07.07, 19:22
        cfaniary - wyładowały się, ciąża na mózg nie uciska i takie mądre tera
        są ... tongue_out
    • heca7 Re: no wlasnie 21.07.07, 23:07
      Ja już dawno dzieciata i to 3 krotniesmileAle pamiętam, że wiele moich koleżanek z
      forum marzec 2007 narzekało na cip. Własnie ,że jest czasami zbyt obcesowy,
      odpowiedzi ostre awantury kończące usuwaniem wypowiedzi częste. Niektórzy
      mężowie wręcz odradzali żonom czytanie watków na tym forum bo potem się
      denerwowały i wyszukiwały u siebie te same dolegliwości. Widocznie taka jest
      specyfika tego forum, pojawiają się trolle itd. A nie ma jakiegoś forum dla
      matek z dziećmi w wieku Twojego?
      • heca7 Re: no wlasnie 21.07.07, 23:08
        O boże to nie ten wąteksmilechciałam odpisać na No to ja mam problem.
    • mamakrzysia4 Re: Teraz to i ja mam problem 21.07.07, 23:36
      no i po co taka melepeta troll tu zawitała?
      kurcze jak nie jakaś oszołomka nawiedzona lekarka to jeszcze świruska ciężarana

      boszzzzzzzzzzz
      • tonya Re: Teraz to i ja mam problem 22.07.07, 10:45
        Raju, mamakrzysia4 trochę więcej luzu - wszystkich wyzywasz od troli? Każdy
        wchodzi i produkuje się gdzie chce - jak mu się cip nie podoba - znajduje sobie
        inne forum gdzie jest mu lepiej.
    • alpepe Re: Teraz to i ja mam problem 22.07.07, 12:40
      szukać uznania na forum... żałosne.
    • pppolonistka Re: Teraz to i ja mam problem 23.07.07, 08:42
      Ja też stąd zmykam. Żeby pobudzić emocje, założyłam kontrowersyjny wątek, to
      tak mi się oberwało, że zwyczajnie jest mi przykro. Na pewno zaraz się pojawią
      głosy, że bardzo ich cieszy moja decyzja.

      Wklep w google "forum dla kobiet w ciąży". Na pewno znajdziesz miejsce, gdzie
      można porozmawiać z miłymi ludźmi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka