Witam serdecznie. Jestem miesiąc po porodzie CC i mam pytanie do
doświadczonych mam... KIEDY wraca się do pełnej formy po porodzie?? 2 tygodnie
po porodzie straciłam 15 kg i było całkiem nieźle. Teraz znowu dobrałam, mam
wieczne ssanie w żołądku (karmię piersią) ale nie przejadam się. Głównym
problemem jest u mnie przeczulica skóry poniżej pępka do blizny i wiotkie
mięśnie brzucha. Kiedy to wraca do normy?? bo o reszte kg zatroszczę się sama

Czy są jakieś ćwiczenia, aby ten brzuch wrócił do formy?? i kiedy można je
zacząć? Jakieś namiary na te ćwiczenia? Martwi mnie to, bo choć miesiąc po
porodzie dalej wyglądam na 5 miesiąc i w nic nie wchodzę poza ciuchami
ciążowymi

BARDZO PROSZĘ O POMOC>>>