Hejka
Dziewczyny, pomóżcie, doradźcie. Obiecałam już jakiś czas temu "dzieciowi", że
w tym roku prezentem w Dzień Dziecka będzie fajnie spędzony calutki dzionek w
Aquaparku. No i fajnie, obiecało się, to trzeba spełnić obietnicę. Problem w
tym, że jestem w 7 miesiącu i nie mam co na grzbiet wrzucić

Kostiumy
kąpielowe sprzed okresu ciąży w czasie próby przymiarki zatrzymały się ciasno
w okolicy ud

Porażka.
Brzuchol naprawdę mam wielki. Oglądałam jakieś kostiumy dla ciężarnych w
sprzedaży wysyłkowej ale ceny mnie przewróciły. Jak mam wydać ponad 200 zł na
kostium, który założę raz, to pewnie lepiej kupić za to prezent dziecku.
Kurde, co pasuje mi jeszcze włożyć żeby jakoś choć w miarę wyglądać (super
laską być nie muszę

) i jednocześnie móc w tym wchodzić do wody? Macie
jakieś pomysły? Będę wdzięczna. Pozdrawiam.