Dodaj do ulubionych

Muszę spełnić obietnicę

20.05.09, 19:32
Hejka
Dziewczyny, pomóżcie, doradźcie. Obiecałam już jakiś czas temu "dzieciowi", że
w tym roku prezentem w Dzień Dziecka będzie fajnie spędzony calutki dzionek w
Aquaparku. No i fajnie, obiecało się, to trzeba spełnić obietnicę. Problem w
tym, że jestem w 7 miesiącu i nie mam co na grzbiet wrzucić uncertain Kostiumy
kąpielowe sprzed okresu ciąży w czasie próby przymiarki zatrzymały się ciasno
w okolicy udwink Porażka.
Brzuchol naprawdę mam wielki. Oglądałam jakieś kostiumy dla ciężarnych w
sprzedaży wysyłkowej ale ceny mnie przewróciły. Jak mam wydać ponad 200 zł na
kostium, który założę raz, to pewnie lepiej kupić za to prezent dziecku.
Kurde, co pasuje mi jeszcze włożyć żeby jakoś choć w miarę wyglądać (super
laską być nie muszęwink ) i jednocześnie móc w tym wchodzić do wody? Macie
jakieś pomysły? Będę wdzięczna. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • anka7961 Re: Muszę spełnić obietnicę 20.05.09, 19:36
      Może kup po prostu zwykły kostium jednoczęściowy tylko w większym
      rozmiarze. W decatlonie itp ceny zaczynaja sie od 30 pln.
    • miacasa Re: Muszę spełnić obietnicę 20.05.09, 19:36
      w bieliźnie ciążowej na allegro możesz kupić z outletu po 35zł
    • kasia.46 Re: Muszę spełnić obietnicę 20.05.09, 19:39
      Proponuje odwiedzic' Ci Tesco, tam kostium kupisz do 70zł, co prawda
      nie jak z marzeń i nie taki jak za 200zł,,, ale to ponad połowa
      mniej a chodzi o to by dziecku sprawic' przyjemnośc' i dotrzymac'
      obietnicy... Rozmiary są fuuuuullll wyyypppasss nawet na takie
      podwóje kobitki... kostium firmy cherokee.
      • pelzaczkowa Re: Muszę spełnić obietnicę 20.05.09, 19:56
        a bikini dwuczesciowe?
        • drizle81 Re: Muszę spełnić obietnicę 20.05.09, 20:27
          albo koszulka l lacry na ramiączka i majteczkie z lacry do tego w
          kolorze czarnym, albo zwykły kostium w największym rozmiarzew go
          sporciesmile
    • czaarodziejka Re: Muszę spełnić obietnicę 20.05.09, 20:52
      Może zwyczajne majtki a na to takie pareo? W kolorze ciemnym,wtedy gdy się
      zamoczy i tak nie będzie widać,co masz pod spodem.
    • pagaa Re: Muszę spełnić obietnicę 21.05.09, 09:32
      allegro
      • nehema2889762 Re: Muszę spełnić obietnicę - decathlon 21.05.09, 09:36
        ja do małych nie należę (rubensowski kształt przed ciążą) a do 34 tc regularnie
        chodzilam na basen,
        strój kupiłam najzwyklejszy w decathlonie taki za 19 albo 29 zł czarny i do tej
        pory się do niego mieszczę,
        także jeżeli jest w Twoim mieście decathlon to polecam
    • mond33 Re: Muszę spełnić obietnicę 21.05.09, 09:39
      Dzięki za poradysmileMyślę, że rozejrzę się za czymś dwuczęściowym w rozmiarze
      XXXXXXXXXXXXXLwink
      • figa33 Re: Muszę spełnić obietnicę 21.05.09, 11:47
        Hej
        Ja kupiłam kostium 1 częściowy w Decathlonie, rozmiar L/XL w 4 miesiącu lub na poczatku 5. Wtedy oczywiście był trochę luźny, ale zakładam go do dziś (połowa 9 m-ca). Fakt, że teraz jest już mocno ciasny, ale na najbliższe 2 czy 3 tygodnie nie będę specjalnie kupować nowego smile Ten kostium z Decathlonu był ich marki i kosztował coś koło 30 kilku zł.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka