misia9944 27.08.06, 20:41 Napiszcie co u Was slychac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
1706k Re: Ktoras z pań jest tak jak ja w 16 tygodniu :) 27.08.06, 22:28 hej ja jestem w 16 tyg. , miło mi jestem z Poznania. Ja czuje sie super, nie miałam zadnych objawow od początku i teraz tez nie mam na szczescie, wcinam za to sporo owocow i to twardych i kwasnych najlepiej. A Ty jak sie czujesz? chcesz znac płec dzidzi? ja mam juz 3-letniego synka i z nim jak chodziłam w ciazy nie chcielismy z mezem wiedziec co bedzie a teraz raczej tak, tak mysle ze po 20 tyg. juz bedą mogli mi powiedziec co tam widac. Napisz co u Ciebie, pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
princessa1 Re: Ktoras z pań jest tak jak ja w 16 tygodniu :) 27.08.06, 22:32 to zapraszam na forum luty 2007 jest nas tam więcej forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=39984 Odpowiedz Link Zgłoś
misia9944 do 1706k :) 28.08.06, 08:26 Witam witam, no ja od 2 miesiaca wymiotowalam praktycznie po wszystkim co zjadlam teraz mi to juz minelo bo wiem co bylo przyczyna: witaminy dla kobiet w ciazy PRENATAL a potem FEMINATAL. Teraz juz ich nie lykam bo musze czyms wyzywic dzidzie. To jest moje 1 dziecko i chcemy znac plec Jutro ide do lekarza ciekawe co powie Pozdrawiam WAS !!! Odpowiedz Link Zgłoś
alu2 Re: Ktoras z pań jest tak jak ja w 16 tygodniu :) 28.08.06, 08:32 hej, ja własnie zaczęlam 15 tc dzisiaj. Raczej czuje się dobrze, jedzenie dobieram wg zapachu, brzucha prawie nie widać. Na razie kupuje ubranka w kolorach neutralnych, le też bede chciala znać płeć dziecka , niestety to dopiero w 22 tyg. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
misia9944 Juz sie nie umie doczekac jutrzejszej wizyty... 28.08.06, 18:09 Az zobacze moje malenstwo, watpie ze jutro poznam plec ale zapytam czy cos widzi Odpowiedz Link Zgłoś
1706k Re: do misia9944 29.08.06, 09:14 hej hej i jak po wizytce?pewnie teraz w sumie na nia czekasz? hi hi, jak tylko wrocisz pisz co sie dowiedziałas!, ja tak licze ze płec poznam około 23 tyg. bo wczesniej to ide za tydzien-6.09 na wizyte a to bedzie moj 17tydzien i pare dni wiec za wczesnie bo mi lekarka powiedziała ze sprawdzi po 20 tygodniu wiec jakos około27 wrzesnia sie dowiem moze bo chodze tak co 3 tyg. na kontrolę i po zwolnienie buzka daj znac Odpowiedz Link Zgłoś
misia9944 do 1706k 04.09.06, 10:06 Na wizycie prywatnej bylo super, to jest nieprawdopodobne bylam u tego samego lekarza a calkiem inaczej mnie traktowala bo...za to jej placilam a jak bylam z kasy chorych to taka wizyta wygladala tak na odwal... Dzidzi ma juz 10 cm zrobila mi 3 zdjecia USG fajnie maluszek machal raczkami nozkami taka jestem szczesliwa. Wizyta trwala ok 20 min a z kasy chorych moze 6... Pozdrawiam. Nastepna wizyta 25 lub 26.09 Odpowiedz Link Zgłoś
mamapatryka Re: Ktoras z pań jest tak jak ja w 16 tygodniu :) 02.09.06, 20:24 Ja jestem. To moja druga ciąża. Mam juz 3-letniego synka i chciałabym żeby była to dziewczynka. Nie wiem czy ok. 20 tyg pytać o płeć bo mój synek do poczatku 8 miesiąca był dziewczynka według 3 różnych lekarzy. Lepiej po raz drugi nie przeżywac takiej terapii wstrzasowej. Agnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
kasiap1981 Re: Ktoras z pań jest tak jak ja w 16 tygodniu :) 04.09.06, 20:31 A ja tez czekam na określenie płci, ale to jeszce jakieś 6 tygodni. na razie wszystko w porządku, czuje się dobrze, tylko ciśnienie mam niskie i spać mi się chce przeokrutnie.. Polecam wszystkim mama USG 3/4d. Pamiatka niesamowita i najlepiej zrobic tak w połowie ciąży, bo Maluszka lepiej widać. Pierwszemu maluszkowi zrobiłam niestety dopiero pod koniec ciaży i niestety obejrzeć go dobrze nie moglismy..wiec ja za miesiąc wybieram się do mojego Pana dr na własnie taką sesję zdjęciową. Ja oprócz zdjeć dostaję również nagranie na CD/DVD. Czy Wy też? Odpowiedz Link Zgłoś
misia9944 Re: Ktoras z pań jest tak jak ja w 16 tygodniu :) 05.09.06, 13:57 Ja niestety nie wiem gdzie u mnie w Siemianowicach albo w Katowicach idzie zrobic USG 3/4 d a bardzo bym chciala. Ze zwyklego USG mam zdjecia ale nic poza tym. Odpowiedz Link Zgłoś
wielkibrzuch Re: Ktoras z pań jest tak jak ja w 16 tygodniu :) 08.09.06, 11:48 Ja jestem w 17 Czuję się zmęczona i nie mogę spać. Im bardziej rośnie mi brzuch i im bardziej dociera do mnie zbliżające się macierzynstwo martwie się. Pozatym potworny ból piersi i kłucie w brzuchu. Ale chyba jestem szczęśliwa - ...w końcu Odpowiedz Link Zgłoś
misia9944 do wielkibrzuch 08.09.06, 15:35 U mnie juz 17 tydz za mna, 18 sie zaczal. Brzuszka za bardzo nie mam. Dopiero teraz czuje jak mi sie piersi powiekszyly i zbrazowialy brodawki. Odpowiedz Link Zgłoś