30.07.09, 20:22
Czesc dziewczyny jestem tu nowa. O dzidziusia staram sie juz jakis czas ale
narazie bez skutku sad Pozdrawiam was goraco
Obserwuj wątek
    • myszulka21 Re: czesc :) 30.07.09, 20:31
      W takim razie witam i życze powodzeniasmile
      • mala220 Re: czesc :) 30.07.09, 20:44
        czesc
        i zycze owocnych staran. na pewno sie uda smile
        • kasiu.l.inka Re: czesc :) 30.07.09, 22:06
          czesc kasiu witam cie i tutaj smile Czuje ze do konca tego roku zobaczysz ta
          upragniona druga kreske na tescie smile POzdrawiam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka