1kasi 30.07.09, 20:22 Czesc dziewczyny jestem tu nowa. O dzidziusia staram sie juz jakis czas ale narazie bez skutku Pozdrawiam was goraco Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mala220 Re: czesc :) 30.07.09, 20:44 czesc i zycze owocnych staran. na pewno sie uda Odpowiedz Link Zgłoś
kasiu.l.inka Re: czesc :) 30.07.09, 22:06 czesc kasiu witam cie i tutaj Czuje ze do konca tego roku zobaczysz ta upragniona druga kreske na tescie POzdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś