mila5 Re: Akademia Maluchów - TARCHOMIN 15.02.06, 15:02 AKADEMIOWE MAMY POBUDKA!! Napiszcie coś - prosimy! Odpowiedz Link Zgłoś
fajnamama101 Re: Akademia Maluchów - TARCHOMIN 15.02.06, 15:23 chciałabym uspokoic mamy odnosnie korytarza- służącego także jako szatania. Widziałam jak pomoc wychowawczyni zmywała korytarz rano- jak było naniesione błoto śniegowe. Z tego mozna wnioskować, iż najprawdopodobniej korytarz jest przemywany w ciągu dnia. Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka_gk Re: Akademia Maluchów - TARCHOMIN 15.02.06, 16:42 Jestem przekonana, że korytarz jest systematycznie wycierany, podobnie jak toalety. Mimo wszystko z pewnością nie da się zupełnie wyeliminować błota - do miniprzedszkola przychodz ok. 10 dzieci z rodzicami i jak tylko wejdzie troje- czworo to błota jest juz sporo, więc rano i po południu gdy jest ruch w przyprowadzaniu/odbieraniu dzieci wycieranie korytarza z pewnością nie nadąża za ruchem. ALe jak mówiłam - dla mnie to szczegół. Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka_gk Choroby - pytanie do rodziców 24.02.06, 13:42 Własnie przeczytałam zapis w Umowie, że rodzice zobowiązują się, że "w przypadku nieobecności dłuższej niż 5 dni spowodowanej przeziębieniem lub chorobą, na prośbę przedszkola, dostarczyć każdorazowo zaświadczenie lekarskie, że dziecko jest zdrowe i może uczęszczać do placówki". Rodzice, jak ten zapis funkcjonuje w praktyce ? Czy rzeczywiście musicie przynosić takie zaświadczenia ? Dla mnie byłoby to chyba sporym utrudnieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
mamakochana Re: Choroby - pytanie do rodziców 01.03.06, 10:27 Ten przepis o zaświadczeniu że dziecko już jest zdrowe na szczęście nie jest egzekwowany. Nie bardzo sobie wyobrażam latanie do lekarza co chwilę najpierw z chorym dzieckiem, później po zaświadczenie że już jest zdrowe. Myślę że właściciele przedszkola zdaja się na zdrowy rozsądek rodziców po prostu. Moje dziecko było często nieobecne w przedszkolu w tym pierwszym okresie jesienno zimowym (wrzesień - grudzień). Potem był pobyt u dziadków w celu zmiany klimatu i podniesienia odporności. Od tego czasu ( a mija 6ty tydzień), jest w przedszkolu non stop. Chyba najgorsze za nami. A przedszkole polecam. Mała świetnie się tam czuje i dużo uczy przy okazji. No i godziny otwarcia są dostosowane do współczesnych realiów. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś