Dodaj do ulubionych

Zielona Dolinka- przedszkole we Wrocławiu

17.08.06, 11:10
Hej tu mama przyszłego przedszkola!
Od września mały ma iść do przedszkola Zielona Dolinka nr 80 we Wrocławiu.
jeśli któraś z waszych pociech tam chodzi lub chodziła prosze o opinie. Będę
bardzo wdzięczna za rady co może sie tam jeszcze przydac ( jaka wyprawka
przedszkolna itp.)
Pozdrowienia!
Obserwuj wątek
    • moni Re: Zielona Dolinka- przedszkole we Wrocławiu 20.08.06, 22:22
      Cześć. Moja Małgosia też będzie chodzic do tego przedszkola. Też chcialabym
      zapozanc sie z opiniami na temat tej placówki. Czy było organizowane w tym
      przedszkolu jakieś spotkanie dla rodziców 3 latków?
      • magda9721 Re: Zielona Dolinka- przedszkole we Wrocławiu 22.08.06, 10:50
        Cześć Moni!
        Na razie dowiedziałam się że żadnego spotkania przed początkiem roku nie ma
        dopiero 1 albo 2 tydzień roku "przedszkolnego". A w pażdzierniku będzie
        pasowanie na przedszkolaka. Wiem też ,że trzeba miec dla malucha "jasiek" +
        piżamke i z dwie zmiany ciuchów tak na wszelki wypadek.Może się
        nasze "szczęścia" spotkają, mój mały idzie do grupy 3-latków i ma na imie
        Wiktor. Będziemy jeździć aż z Psiego pola bo ja niedalkeo przedszkola pracuje i
        tak jest "bezpieczniej" z odbieraniem, itp.
        Pozdrowienia!
        • moni Re: Zielona Dolinka- przedszkole we Wrocławiu 25.08.06, 12:05
          Cześc. Dzięki za informacje. Moja Małgosia też będzie chodzic do trzylatków. My
          do przedszkola będziemy dojeżdżac z Gądowa.
          Pozdrawiam.
    • kar2002 Re: Zielona Dolinka- przedszkole we Wrocławiu 25.08.06, 15:45
      Witam!
      Czy mamy przedszolaków, którzy już chodza lub chodzili mogłyby sie
      wypowiedzieć co do swoich doswiadczeń z tym przedszkolem.
      Pozdrawiam
    • magda9721 do kar2002 23.09.06, 00:09
      • magda9721 Re: do kar2002 23.09.06, 00:15
        Witam!
        Oj za szybko mi się nacisnęlo...
        Nie wiem jak ty ale ja nabieram jakis dziwny podejrzeń, mam wrażenie że
        przxedsazkolakiw grupie 3-latków maja opiekę nie do końca profesjonalna - pani
        wygląda na zestresowaną ( no bo brajkuje uim etatu) jak cos jest tylko nie tak
        to co chwile do mnie dzwoni ( a to katar ato smutek itp.) i prośba żeby jak
        najwcześniej odebrać dziecko. Chyba jak sobie nie rdzi to heja "mama odbieraj i
        sama się męcz". Mój mały tez pani juz nie lubi no i to chyba największy problem
        bo jak on kogos nie lubi to już raczej nie polubi i do tego nic tam nie chce
        jeść. Więc zastanawiam się powoli nad zmainą tyle że na razie robię wywiad
        gdzie będzi enaoprawde fajne" normalne " przedszkole nawet jak bym miała płacic
        dwa razy więcej kasy. A na razie moje szczęście musi chodzic do Zielonej
        Dolinki....
        Dajcie znac może ktoś ma podobne odczucia, bo może to tylko moje
        przewrażliwienie- chociaz nie sądzę bo sama pracuję z dziećmi i wyczuwam różne
        niepokoje i lęki dzieci.
        Pozdrowienia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka