optyczek 26.02.08, 21:54 Niedługo zaczynają się zapisy a nasza wiedza bliska jest zeru. Prosze pomóżcie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rewia8 Re: Bielsko - Biała - prosze o opinię o przedszko 27.02.08, 11:42 nie wiem w jakiej dzielnicy mieszkasz ale nie radzę posyłać dziecka do przedszkola nr 31 w Cygańskim Lesie, kiła straszna Odpowiedz Link Zgłoś
optyczek krakowska 27.02.08, 15:09 Mieszkamy w okolicach Krakowskiej ale do dobrego przedszkola - może bylibysmy skłonni dowozić Odpowiedz Link Zgłoś
rewia8 Re: krakowska 06.03.08, 10:29 podobno dość dobre przedszkole jest na ul. Góralskiej to jest chyba przedszkole nr 6, w okolicach ul. Zywieckiej, a nie myśleliście o prywatnym? wiem że "SMYK" otwiera nowy oddział od września, a ceny są już teraz niewiele wyższe niż w państwowym. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś