Dodaj do ulubionych

Bielsko - Biała - prosze o opinię o przedszkolach

26.02.08, 21:54
Niedługo zaczynają się zapisy a nasza wiedza bliska jest zeru.
Prosze pomóżcie.
Obserwuj wątek
    • rewia8 Re: Bielsko - Biała - prosze o opinię o przedszko 27.02.08, 11:42
      nie wiem w jakiej dzielnicy mieszkasz ale nie radzę posyłać dziecka do
      przedszkola nr 31 w Cygańskim Lesie, kiła straszna
    • optyczek krakowska 27.02.08, 15:09
      Mieszkamy w okolicach Krakowskiej ale do dobrego przedszkola - może
      bylibysmy skłonni dowozić
      • rewia8 Re: krakowska 06.03.08, 10:29
        podobno dość dobre przedszkole jest na ul. Góralskiej to jest chyba przedszkole
        nr 6, w okolicach ul. Zywieckiej, a nie myśleliście o prywatnym? wiem że "SMYK"
        otwiera nowy oddział od września, a ceny są już teraz niewiele wyższe niż w
        państwowym. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka