01.01.09, 19:54
przedszkole samorządowe nr 6 i 44 w dyni na Karwinach, jeśli ktoś zna, lub wie
coś na ich temat,to bardzo proszę o opinie, bo na stronach z opiniami o
przedszkolach niestety nic o nich nie ma. Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • tubylam Re: prośba 02.01.09, 17:02
      Sorki w Gdyni a nie dyni smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka